USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH

WWW.UKSH.INFO E-MAIL: UKSH-WEB@HOTMAIL.COM TEL
 
ForumUKSHGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 SI MENDONI A KA KLIPET TE VERTETA TE KESA USHTRI QE JANI XHIRUAR NE NDONJI VEND TE TROJEVE SHQIPTARE ,DHE A DO TE DALIN NE SHESH SE JAN ORGJINALE.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
UKINumri i postimeve : 22
Join date : 01/12/2009

SI MENDONI A KA KLIPET TE VERTETA TE KESA USHTRI QE JANI XHIRUAR NE NDONJI VEND TE TROJEVE SHQIPTARE ,DHE A DO TE DALIN NE SHESH SE JAN ORGJINALE. Empty
MesazhTitulli: SI MENDONI A KA KLIPET TE VERTETA TE KESA USHTRI QE JANI XHIRUAR NE NDONJI VEND TE TROJEVE SHQIPTARE ,DHE A DO TE DALIN NE SHESH SE JAN ORGJINALE.   SI MENDONI A KA KLIPET TE VERTETA TE KESA USHTRI QE JANI XHIRUAR NE NDONJI VEND TE TROJEVE SHQIPTARE ,DHE A DO TE DALIN NE SHESH SE JAN ORGJINALE. Icon_minitimeWed Dec 02, 2009 2:48 pm

SHQIPERIA ETNIKE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tosybellNumri i postimeve : 16
Join date : 20/11/2009
Age : 31
Location : Gjakova

SI MENDONI A KA KLIPET TE VERTETA TE KESA USHTRI QE JANI XHIRUAR NE NDONJI VEND TE TROJEVE SHQIPTARE ,DHE A DO TE DALIN NE SHESH SE JAN ORGJINALE. Empty
MesazhTitulli: Re: SI MENDONI A KA KLIPET TE VERTETA TE KESA USHTRI QE JANI XHIRUAR NE NDONJI VEND TE TROJEVE SHQIPTARE ,DHE A DO TE DALIN NE SHESH SE JAN ORGJINALE.   SI MENDONI A KA KLIPET TE VERTETA TE KESA USHTRI QE JANI XHIRUAR NE NDONJI VEND TE TROJEVE SHQIPTARE ,DHE A DO TE DALIN NE SHESH SE JAN ORGJINALE. Icon_minitimeWed Dec 02, 2009 10:30 pm

spo di shum po kom qef me besu qe egziston kjo ushtrri hmmm !!! po ku nuk i qesin mi pa klipet at'her si mund te besojm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
snajperistiNumri i postimeve : 24
Join date : 03/12/2009

SI MENDONI A KA KLIPET TE VERTETA TE KESA USHTRI QE JANI XHIRUAR NE NDONJI VEND TE TROJEVE SHQIPTARE ,DHE A DO TE DALIN NE SHESH SE JAN ORGJINALE. Empty
MesazhTitulli: Re: SI MENDONI A KA KLIPET TE VERTETA TE KESA USHTRI QE JANI XHIRUAR NE NDONJI VEND TE TROJEVE SHQIPTARE ,DHE A DO TE DALIN NE SHESH SE JAN ORGJINALE.   SI MENDONI A KA KLIPET TE VERTETA TE KESA USHTRI QE JANI XHIRUAR NE NDONJI VEND TE TROJEVE SHQIPTARE ,DHE A DO TE DALIN NE SHESH SE JAN ORGJINALE. Icon_minitimeFri Dec 04, 2009 5:55 am

EDHE UN MENDOJ QE ESHT MOMENTI SHUM I VOLITESHEM QE TE PUKOILBHET UKSH-JA NE PUBLIK NE TV QE TE BINDEN EDHE SKEPTIKET QE MENDOJN SE NUK EGZISTON UKSH
PRA UN SI NJE SHQIPTAR QE ENDIE VEHTEN NACIONALIST I PER BERBETUAR BEJ APEL PUBLIK NE UDHEQEHSIT E UKSH-S QE SA S EMHPEJT TE PUBLIKOHET UKSH
Mbrapsht në krye Shko poshtë
udheheqesi rebelNumri i postimeve : 75
Join date : 06/12/2009
Age : 35

SI MENDONI A KA KLIPET TE VERTETA TE KESA USHTRI QE JANI XHIRUAR NE NDONJI VEND TE TROJEVE SHQIPTARE ,DHE A DO TE DALIN NE SHESH SE JAN ORGJINALE. Empty
MesazhTitulli: Re: SI MENDONI A KA KLIPET TE VERTETA TE KESA USHTRI QE JANI XHIRUAR NE NDONJI VEND TE TROJEVE SHQIPTARE ,DHE A DO TE DALIN NE SHESH SE JAN ORGJINALE.   SI MENDONI A KA KLIPET TE VERTETA TE KESA USHTRI QE JANI XHIRUAR NE NDONJI VEND TE TROJEVE SHQIPTARE ,DHE A DO TE DALIN NE SHESH SE JAN ORGJINALE. Icon_minitimeTue Dec 08, 2009 2:53 am

do kisha dashur te besoj po un mendoj se nuk ekzistojn xhirime te tilla dhe as qe do te ekzistojn esht e njejt si aksh nuk esht shum rend te dal nje grup ne skene duke u zotuar se do te bej kete e ate.edhe aksh u zotua se do bej te njejten gje po nuk veproi asgje ne krahasim me ate qe theksuan.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
SI MENDONI A KA KLIPET TE VERTETA TE KESA USHTRI QE JANI XHIRUAR NE NDONJI VEND TE TROJEVE SHQIPTARE ,DHE A DO TE DALIN NE SHESH SE JAN ORGJINALE. Empty
MesazhTitulli: Re: SI MENDONI A KA KLIPET TE VERTETA TE KESA USHTRI QE JANI XHIRUAR NE NDONJI VEND TE TROJEVE SHQIPTARE ,DHE A DO TE DALIN NE SHESH SE JAN ORGJINALE.   SI MENDONI A KA KLIPET TE VERTETA TE KESA USHTRI QE JANI XHIRUAR NE NDONJI VEND TE TROJEVE SHQIPTARE ,DHE A DO TE DALIN NE SHESH SE JAN ORGJINALE. Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
SI MENDONI A KA KLIPET TE VERTETA TE KESA USHTRI QE JANI XHIRUAR NE NDONJI VEND TE TROJEVE SHQIPTARE ,DHE A DO TE DALIN NE SHESH SE JAN ORGJINALE.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH :: TE NDRYSHME-
Kërce tek: