USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH

WWW.UKSH.INFO E-MAIL: UKSH-WEB@HOTMAIL.COM TEL
 
ForumUKSHGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
udheheqesi rebelNumri i postimeve : 75
Join date : 06/12/2009
Age : 35

pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh   pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh - Faqe 2 Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 4:33 pm

AGU nuk esht me ajo koh kur populli i hante keto foret qe jan sot
kete me se miri jua tregojn familjet e deshmoreve te luftes
nuk han me populli kasht dhe nuk pin benzin iku ajo koh populli esht vetedisuar me esht mesuar me pallavra e genjeshtra te ketilla.
e ju prisni se do tu sjell dikush informatat personale qe keni kerkuar
booll ma me propaganda STOP.
si duket kete organizat e kan zen ngricat diku ne rusi nuk degjohet askund
apo ndoshta esht friguar nga akcioni qe ndodhi ne haraqin.
UKSH NGRIJE ZERIN KU JE FSHEHUR KESHTU NE KETE MENYR NUK MUNDESH TE BEJSH BASHKIMIN E TROJEVE SHQIPTARE.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
AGUNumri i postimeve : 31
Join date : 07/12/2009

pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh   pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh - Faqe 2 Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 5:19 pm

rebel, je shume gabim: femijet e deshmoreve te luftes e luftave, nuk jane ne dore te popullit, por te pushteteve / sikur te ishte vetedijesuar populli, as 1 muaj nuk rrine ende nen pushtime te huaja edhe duke ua kruar bythen, e duke spijunuar njeritjetrin edhe bashk ne parlamente te armiqve / info personale kur te kruhet, duhet t'i qitish hapur, sikur une jam nezir myrta, autori i shkrimeve / jo UKSH NGRIJE ZERIN... po shkrije zerin, NGRITE LARTE ZERIN... / e nese kete organizate e kan zene ngricat dikund ne rusi... tregona me fakte e mos fol prralla!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
AGUNumri i postimeve : 31
Join date : 07/12/2009

pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh   pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh - Faqe 2 Icon_minitimeWed Dec 16, 2009 5:26 pm

mendova se po shpreheni mire per shkrimet siper...Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BujanociNumri i postimeve : 17
Join date : 06/12/2009
Location : BABAI I THOT BIRIT BIRO KUJDES BESNIK BONU PO BES MOS ZI SE ARMIKU I SHQIPETARIT ASHT EDHE KAMUKON GJITHMON SHKAU EDHE SLLAVISTET

pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: KRITIK PER UKSH   pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh - Faqe 2 Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 12:35 am

PER NJI SHQIPERI KUSH LUFTOJ PER QE KA LUFTU NUK LUFTOJ NE INTERNET PO


NE FRONT JO ME KOMUNIKATA NAPER INTERNET KRITIK PER UKSH EKAM TE DREJT ME KRITIKU


SE MENDOJM SE TE GJITH SE JU SI UKSH VERTET DUHUNE ME VEPRU SE NESE NUK VEPRONI SEKENI QKA MEU DEKELARU ?GAFURR ADILI DILKE NE TIRAN FOLKE FOLKE DEKLAROJKE AI USHTAR NUK ASHT I AKSH AI NUK ASHT NE FBKSH E QETASH E SHITEN FBKSH E SHITEN AKSH E SHITEN SKSH QISH KESHTU NE BRODEC UVRAJTET U MASAKRUN KURRRR AKSH NUK DUL NJI PLUMB ME SHKREP NESE EDHE JUE SI AKSH DILNI PER PROPAGAND MAMIR LENE POPULLIN DORZOHNU PARA KOMBIT PARA ARMIKUT EDHE PARA DESHMORVE IDEALISTAT SI UCK SI UCPMB DUHENI MEU KON QE DULLEN NE SKEN EDHE LUFTUN EDHE JU NESE AMERIKA EVRPA NUK JU NDIMON EDHE KENI PRESION TREGONI POPULLIT ............PARA DO DITE E LEXOVA QE QAIJ GAFURR ADILI KISH DEKLARU QE SKA LUFT PO ME POLITIK ME DIPLOMACI DOTE BEHET SHQIPERIA E TI GAFUR ADILI QISH NE VITIN 2003 E2005 E2008 FOLSHE LUFTA ASHT E PA SHMANGSHEM


QISH ASHTU QFAR POLITIKE ASHT AJO ME E REJT POPULLIN ME E MASHTRU A JO KESHTU SJENA ME JUVE KURRRRRRRRRRRR


E KURRRRRRRRRRRRRRRRR


SE NAKA HUP BESIMI MAMIR LUFTOJNA ME FURK BILLE NJI ARMIK E VRAJMI SE MEJU PRIT JUVE ZOTI NA RUJT TUNG ::::::::::::::::: O VLLEZER MOS E HUPNI KOHEN PO TREGONI POPULLINSE EVROPA AMERIKA SPOJU MBESHTET SE SKINI FORC MOSE RENI MOS BONO PROPAGANDA PA TE VERTETA

Mbrapsht në krye Shko poshtë
kodi994

kodi994

Numri i postimeve : 10
Join date : 01/12/2009

pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh   pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh - Faqe 2 Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 3:33 am

Blerim, udheheqesit e AKSH-se jane konvertuar ne diqka krejtesishte tjeter kurse ish ushtaret e saje, te lodhur, me teper nga zhgenjimi se sakrificat, bejne nje jete edhe pse jo si te tjeret por mbijetojne sepse ate aftesi e kane me te persosur! Kohe pas kohe shfletojne faqet e internetit ku ne mes tjerash hasin edhe ne komentin tend dhe.....ne nje far menyre, ke te drejtë!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
udheheqesi rebelNumri i postimeve : 75
Join date : 06/12/2009
Age : 35

pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh   pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh - Faqe 2 Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 4:09 am

jo jo nuk jam gabim i nderuar dhe i respektuar po ashtu kete edhe jam tu e tregu se nuk do te lejojm qe te kemi ende deshmor pa argumente dhe plane konkrete.
dikush ka mbetur jetim e dikush esht pasuruar me gjakun e deshmoreve te luftes kjo nuk esht e drejt.
zotri kam nje verejtje ketu nuk shitet patriotzem permes internetit po ne anen tjeter mos te mendoni se vetem ju ekzistoni me ate emer e dini ju sa persona ekzistojn me kesi emri sa te duash . po ju drejtohem ne emer te popullit shqiptar mos kruheni me kete popull sepse pastaj duhet te delni hapur, dhe me qe jeni autor i shkrimeve i nderuar me qe un jam tu fol perralla ateher besoj qe me keto fjal:NGRITE ZERIN LART drejtohuni ju kesaj organizate sepse ndoshta juve do ju degjojn sepse ju sic mund ta kuptoj un ju keni fakte se nje organizat e till ekziston ateher ju kishim lutur juve qe te na i tregoni ato fakte.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
AGUNumri i postimeve : 31
Join date : 07/12/2009

pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh   pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh - Faqe 2 Icon_minitimeMon Dec 21, 2009 3:23 pm

Sipas juve nuk po u deshka te lidhemi as permes internetit, kur kjo lidhje eshte shume me rendesi nper popujt tjere dhe te gjitha veprimet organizative i b;jne permes internetit, bile edhe veprime qe ju as qe i mendoni se kryhen. Hajde dil ti e vrapo me organizime aq te pakapshme, kur ka mundesi ofrimi e konsultimi per veprime konkrete dhe dikush po dojka as pa internet dhe shkon aq larg pamend sa e quan edhe ushtri interneti, e nuk e kupton se permes internetit behen veprime qe as mendja nuk ta merr... Ketu nese dikujt i duket asgjasim e asgje lidhja e internetit, atehere mund te rrij i qete e te mos fute hundet ku as vet nuk din as te shprehet me fjale, as ben dicka te mire organizative, vetem se qon pluhur...ushtri e internetit, e propagandave, e me germa kapitale don te na tregoj dicka gjoja kjo nuk po vlejka...edhe tjetri i jep te drejte as aoi pa e dijte fillin as fundin e mendimeve, se ne cilen ane fryjne... Hajde ta bejme PA INTERNET HAPUR, MBASE KJO NUK PO VLEJKA... E JO VETEM FJALE BOSHE AS VET NUK DIN AS TJERET NUK I LEN TE VEPROJNE EDHE NA TREGOHET BURRE ME GERMA TE MDHA SE!!! NA TREGONI PRA SI KA MUNDESI TE VEPROJ UKSH..................................................................................................OSE DILNI NE SKENE OSE HESHTNI!

Se ne cfare u 'konvertuan' udheheqesit e AKSH e tjerave ushtri te deritashme e dijme se na jemi ketu dhe shohim secilin veprim ME E PA INTERNET, PO NA TREGO A MUNDESH TI PERSONALISHT TE BESH DICKA TE MIRE NE KETE DREJTIM?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
udheheqesi rebelNumri i postimeve : 75
Join date : 06/12/2009
Age : 35

pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh   pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh - Faqe 2 Icon_minitimeTue Dec 22, 2009 3:00 am

jo nuk kam then qe nuk duhet te lidhesh permes internetit i nderuar ti nuk ta ndalon askush ate mirpo un po te them nje gje nese kjo organizat nuk esht e vertet ti personalisht do tekesh pun me mua deri me tani kemi futur ne ate list te sherbimeve 60mij po nese kjo nuk vertetohet ne mars ti do te jesh i 60 mij e njeshi kete ta kesh te qart.
mir un po e shoh se ti i nderuar je duke ber cudira per mes internetit e shoh qe shum po punon dhe u mbyte tu e ndal shkaun mos te mar akcione sic ishte rasti i haraqines dhe i pash veprimet tuaja nese aq veprime mendon se mund te beni pse nuk e informuat me heret popullaten e haracines qe do te kishte akcion policor meqe kjo ushtri e internetit mundet te bej cudira.e ti i nderuar nuk te intereson se kush fut hund e kush jo ok te them personalisht mos luaj me ndjenjat e popullit se nese deri ne mars nuk behet asgje te betohem ne gjakun e deshmoreve te luftes se do te gjej.
po nese ti don me ber kete trego burr dhe meqe ti din dicka don ti zotri un dhe ti te takohemi diku e bisedoj personalisht meqe nje bised me disa e kam ber premtime e premtime boshe do vij koha dhe do te vertetoj cdo gje .
un mundem te bej shum i nderuar po un pa fakte dhe argumente nuk bindem asnjeher u dogja njeher me tradheti po nese ndodh edhe kete here ateher do te shohim fytyren e vertet te njerezve asgje nuk behet pa logjistik mos haroni.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
AGUNumri i postimeve : 31
Join date : 07/12/2009

pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh   pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh - Faqe 2 Icon_minitimeTue Dec 22, 2009 6:09 pm

Po i nderuar, vet the e thua se eshte ushtri e internetit kjo dhe vet thua se mund te besh shume dhe si nuk bere ne Haraqine, atje ishe ti apo ku ishe ato dite... ti mendon se te lajmerojne ty kur do te ndermerren aksione policore si ne Haraqine? Pastaj ti kerkon fakte e argumente dhe na nuk po dijme as kush je ti ne te vertete...hahahaaa kerkon edhe pergjegjesi? Jo miko,jo - parase te kerkosh pergjegjesi, duhet te dijme para kujt po japim e ty askush nuk po te njef ketu vetem nji nofke... sipas te gjitha gjasave, ti duhet ta keshe haraqinen ma ngat, sipas fjaleve tuaja. Po sikur vertet, te kishim bere njoftimin per aksion policor, cfare do te thoshe ti? Perseri do te thoshe se kjo eshte ushtri e internetit...dhe do te perfundonte puna. E sa per takime nuk ka problem aspak, mund te takohemi e veprojme edhe ma konkretisht...!;(

Kjo nuk eshte mire te kyqesh vetem lidhur me kete panderpremje, kur ketu eshte faqe pershendetese... po nejse edhe ti po ben dicka...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
udheheqesi rebelNumri i postimeve : 75
Join date : 06/12/2009
Age : 35

pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh   pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh - Faqe 2 Icon_minitimeWed Dec 23, 2009 5:30 am

po i nderuar meqe uksh qenka organizat per bashkim kombetar a thua nuk ka mundur te mar nje informacion reth asaj se ku peergaditen skenare te ketilla a aq mundet te bej nje organizat e ketill te na informoj ne net se cka behet ne disa vende shqiptare
te nderuar reth asaj kete pun leneja mediave shqipare nuk esht pun e juaja un e kam theksuar edhe nje nat ju duhet ta informoni popullin se ku ka arijt uksh cfar veprimesh mund te ndermar e keshtu me radhe.
e ti i nderuar nese don me dit se me te vertet kush jam un me trego ti mua vendin e sakt e takohemi un dhe ti e shohim ateher se kush jam un e kush je ti.
po po te them nese nuk ndermeret dicka deri ne fillim te marsit ta dini qe pergjegjesi keni sepse te bejsh popullin me ndjenja kombtare e mos te behet asgje a nuk mund ta quajm kete peergjegjesi dhe ne anen tjeter mua me vjen keq kur nje njeri qeshet me vetvet en e nuk e din pse qesh noshta sepse ti te vjen mir te luajsh me ndjenjat e popullit shqiptar.
ti nuk te intereson se kend e kam un me ngat ok ai esht problem i imi dhe jo i yti dhe ajo haraqina nuk duhet te me interesoj mua po te gjith atyne qe e ndjejn veten shqiptar e jo tradhetar si ju ku beni dallime rajonesh e teritoresh i nderuar keshtu nuk behet bashkimi un e paskam me afer haraqinqn e ti jo keshtu ti mendon te bejsh bashkim kombtar jo mor vllavi jem.
edhe ti nese te pengon prezenca ime sesht problem nuk do te jap komente me po mos haro dicka marsi esht shum afer ka edhe 3 muaj.
dmth qenka nje veb faqe ku thjesht njerezit humbin kohen apo ?????
edhe njeher nese don te me njohish sepse si e shof nuk te pelqen as nofka ime po te them me mir mos u takofshim .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
AGUNumri i postimeve : 31
Join date : 07/12/2009

pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh   pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh - Faqe 2 Icon_minitimeWed Dec 23, 2009 11:59 am

E nise mire dhe e sose keq dhe po shihet se ti luan me ndjenjat kombetare. Nese je ti nje shqiptar i vertete dhe e ke afer Haraqinen, do te rrezikojshe shume ma shume se nje shqiptar larg, po kesaj i thone - asgje bash asgje!

Mua as me intereson per njerez te tille, qe as vet nuk bejne asgje e tjereve iu kerkojne pergjegjesi thuase se ti je maja e kombit? Ti mund te flasesh vetem ne emer tendin personal dhe te ndonje miku a shoku, qe vertet bashkepunon me te dhe te shihet nje veprim yti konkret dhe pastaj te na tregosh se vertet kush je me vepra, se emri yt as me intereson dhe mund te takohemi ku e kur te duash, krejt si deshiron ti!

Na po mundohemi te bejme veprime konkrete, duke filluar me thirrje kombetare dhe posa te dali ndonje i zoti e ma i zoti qe ben vertet veprime konkrete dhe me mend e strategji - atij ia japim doren e jemi gati te sakrifikojme gjithcka per atdheun! Nofka jote nuk ka rendesi fare hiq as emri yt - po neve na duhen shqiptar te forte e guximtar, qe ndihmojne ceshtjen tone, e ai qe interesohet te prishe - ai dihet ku e ka vendin!

Ti na jep edhe ultimatume 3 mujore, po parase te japesh nje te tille - ti duhet ta verifikosh vetveten, se neve nuk na interesojne shqipfolesit qe ngrehin konflikte me njeritjetrin - por shqiptar te forte e guximtar, qe jane gati te dalin perballe seciles sakrifice e armiqve eventual!

Po pate ti ndonje p[lan tjeter e nuk te pelqen ky joni - urdhero e vertetoje se je dikushi dhe te bejme vertet UDHEHEQES RREBEL! Por fjalet tuaja flasin te kunderten, se ti don konflikte me vllaznit e jo te zgjidhesh ceshtjen tone, qe pret zgjidhje akute!

Ti nese je normal do te fl;asesh ndryshe dhe posa sheh dicka jo ne rregull, paraqet verejtje dhe vet hyn ne valle - e jo si muqa pas dahinjve, as vet nuk din, as mundesh as guxon te ndermarresh veprime konkrete dhe vetem kritikon tjeret qe perpiqen te bejne dicka ne te mire te kombit e atdheut!

Na thuaj ti si nofke - cka mund te udheheqesh ti personalisht? Cili eshte veprimi yt konkret dhe ta analizojme, e mos fryej anash veq sa me prishe pune e me frye zjarrin ndershqiptar se ashtu je nje askushi! Koha eshte te ndermerren veprime kombetare ma shume se kurre ma pare, se po dihet se i vetmi popull ne Ballkan ma i diskriminuari edhe ma i shtypuri jane shqiptaret, ku shihet edhe ne rastin ma te ri - kur ne vend se te hapet Kosova e Albania ne BE, iu mundesohet bash atyre shteteve barbare, gjenocidiale, apartehejdiale qe bene e bejne krime mbi njerezimin - e jo shqiptaret! Po ti vertet je askushi i nen nje nofke gjoija udheheqes, e ne anen tjeter paraqitesh udheheqes vertet rrebel para shqiptareve - e nuk guxon as ke asnje fakt qe tregon se vertet je rrfebel per armiqet! Ti je nje rrebel me shqiptar e jo me armiq!

Hajde si po te duket tash vetvetja?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
udheheqesi rebelNumri i postimeve : 75
Join date : 06/12/2009
Age : 35

pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh   pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh - Faqe 2 Icon_minitimeThu Dec 24, 2009 5:07 am

i nderuar skam koh te caj koken me ty ska nevoj te lodhem se koti koha do ti tregoj te gjitha.
un te jam shum falenderues per te gjtha keto fjal ofenduese po ska gje cdo gje verteton koha
meqe thash se nuk do te jap komente pra edhe kete do ta bej por shkurt do te them dicka MOS LUAJ ME ZJARR SE MUND TE DIGJESH.
dhe meqe e kuptova qe kjo web faqe qenka vetem per pershendetje e jo per qellime tjera organizative ateher nuk me ngelet gje vetetm se tju pershendes juve personalisht dhe te te uroj sukses ne qellimet tuaja me plot fantazi dhe me endera sy cel.
ngel i pershendetur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
AGUNumri i postimeve : 31
Join date : 07/12/2009

pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh   pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh - Faqe 2 Icon_minitimeThu Dec 24, 2009 11:01 am

ahahaaa keshtu me thonin edhe greket e servet ''mos luaj me zjarrin'' ani edhe me germa kapitale ke shkruar seeee dhe tash dyshoj ma shume ne ty rrebelo, e kur nuk ta ngreh pela te thuash dicka me rendesi dhe kur nuk ke koke tenden te flasesh e te japesh veprime edhe keto fraza tuaja te thata jane jovetem boshe por edhe te demshme, po jemi mesuar me shekuj te na pengojne tipat si ti ne bashkimin e kombit tone edhe dihet kush jane guximtaret bijt besnik te kombit dhe ata qe vetem fusin pyka e ftohje edhe droje mes atyre qe mundohen per unitet kombetar! Na rrofsh me keto fraza tuaja, qe shkruan vetem sa per te bere postime e per ta rritur numrin e frazaologjive tua lakonike te njohura shume para teje, si metoda per mbajtjen peng te lirise kombetare!

Gjithmone armiqet na thane se shohim endrra me sy qele, por edhe kjo enderr shekullore do te realizohet dhe nuk ka fuqi qe mund ta pengoj bashkimin e kombit - edhe e dijme se dikujt as nuk i shkon pershtati bashkimi shqiptar, se pikrisht ata 'duhet ta ngrehin karrocen'. Nuk jane keto fraza tuaja te shkurta e helmuese te panjohura!!!

ngel poashtu i pershendetur!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
AGUNumri i postimeve : 31
Join date : 07/12/2009

pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh   pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh - Faqe 2 Icon_minitimeThu Dec 24, 2009 11:03 am

edhe krejt kush ka pune ma te mencura e ''nuk ka kohe te caje koken me veprime kombetare'' rrini te ju pushoj koka...


BASHKIMI I KOMBIT OSHT I PAEVITUESHEM I PASHMANGSHEM!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
InIrDNumri i postimeve : 15
Join date : 25/12/2009

pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh   pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh - Faqe 2 Icon_minitimeFri Dec 25, 2009 12:22 am

[i]Pershendetje per ju te gjithe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
udheheqesi rebelNumri i postimeve : 75
Join date : 06/12/2009
Age : 35

pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh   pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh - Faqe 2 Icon_minitimeFri Dec 25, 2009 2:55 am

aha dmth qe ti paske pasur pun me serb e me grek or i poshtri i botes e shohish qe me fjalet e tua e pranon qe je nje bashkpuntor i sllaveve un qe ne fillim kam dishuar per ty or udbash per ate ti kerkoje nga antaret e uksh qe te japin te dhena personale po smundesh me fut ne kurth ti njerez si un nuk po ta jap ate knaqesi more vesh.
jo i nderuar e i respektuar udbsh vet je ngatruar me fjalet e tua tash u vertetua e gjith puna se ti ndoshta edhe me heret ke mar gisht mjalti diku dhe keshtu vazhdon po ta dijsh qe nuk do te lejoj te tallesh me ket popull te ngrat qe me shekuj ka luajtur dikush.
jo un si e shoh ti nuk te vjen mir sepse nuk te del puna ashtu sic e paramendon, nese mendon qe me kete web faqe do mundish ta masish pulsin e popullit shqiptar gabim e ki.
pika e par ju vet e pranuat qe end nuk keni as edhe udheheqes mos mendoni se edhe ai do te bjen nga qielli . un ndoshta ta rofsha ti po ti me keto veprime qe je duke ber ia rofsh gjith popullit shqiptar.
do te shohim ne fund se frazat e kujt do te jen reale per cdo fillim ka edhe nje fund se shpejti do te takohemi inshalla me zotin para.
po kjo enderr do te realizohet ndoshta ndonjeher por jo me individ si ju or i nderuar se edhe ti je nje hiq vetem nje propagandues qe nuk ka pun tjeter e ta bej popullin me ndjenja.
dije edhe nje gje se ndoshta frazat tua jan edhe me te gjata po jan pa vler sepse te gjitha ato fraza ndoshta jan edhe me te helmuara se te miat sepse nuk kan te bejn fare me realitetin e ty te pengojn frazat e mia se jan reale.
ngel i pershendetur dhe vazhdo e qendro ne karrike sepse ju vetem per ate jeni duke ber gjitha keto pun.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
AGUNumri i postimeve : 31
Join date : 07/12/2009

pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh   pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh - Faqe 2 Icon_minitimeFri Dec 25, 2009 11:48 pm

ti vertet je nje rrebel rrugac deRbeder - lexoni cka shkruan siper ti sllav e grek e dreq, e analizojne lexuesit cfare shkruaj une - mos harro borxhin se ti je AJO V

lexoje mendjen tende te p;rishur e te shemtuar ne kete forum!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
udheheqesi rebelNumri i postimeve : 75
Join date : 06/12/2009
Age : 35

pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh   pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh - Faqe 2 Icon_minitimeThu Dec 31, 2009 2:49 am

ndoshta jam edhe rrugac dhe kjo mua nuk me zihet per te madhe edhe nese gaboj ,mirpo te pritet dicka e ketill nga nje intelektual i till si ju duke ber propaganda kesaj i ngjan te jesh rrugac mbi rrugacet .
ti thjesht per mua je nje filozof pa mend sepse shkrimet tua kan nje vler te till.
kesaj i thon te ta them sa nuk ma ke then prandaj te kisha keshilluar me mir ti ti bejsh nje format mendjes tende e pastaj ti keshillojsh te tjeret.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh   pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH :: UKSH :: UKSH-
Kërce tek: