USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH

WWW.UKSH.INFO E-MAIL: UKSH-WEB@HOTMAIL.COM TEL
 
ForumUKSHGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 A U DESHTE QE UKSH TE DEL NE HARAQINE ME PJESTARET E VET QE PRETENDON SE EGZISTOJN NE MBROTJE TE POPULLIT TE HARAQINES.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
UKINumri i postimeve : 22
Join date : 01/12/2009

A U DESHTE QE UKSH TE DEL NE HARAQINE ME PJESTARET E VET QE PRETENDON SE EGZISTOJN NE MBROTJE TE POPULLIT TE HARAQINES. Empty
MesazhTitulli: A U DESHTE QE UKSH TE DEL NE HARAQINE ME PJESTARET E VET QE PRETENDON SE EGZISTOJN NE MBROTJE TE POPULLIT TE HARAQINES.   A U DESHTE QE UKSH TE DEL NE HARAQINE ME PJESTARET E VET QE PRETENDON SE EGZISTOJN NE MBROTJE TE POPULLIT TE HARAQINES. Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 1:12 am

A U DESHTE QE UKSH TE DEL NE HARAQINE ME PJESTARET E VET QE PRETENDON SE EGZISTOJN NE MBROTJE TE POPULLIT TE HARAQINES.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
udheheqesi rebelNumri i postimeve : 75
Join date : 06/12/2009
Age : 35

A U DESHTE QE UKSH TE DEL NE HARAQINE ME PJESTARET E VET QE PRETENDON SE EGZISTOJN NE MBROTJE TE POPULLIT TE HARAQINES. Empty
MesazhTitulli: Re: A U DESHTE QE UKSH TE DEL NE HARAQINE ME PJESTARET E VET QE PRETENDON SE EGZISTOJN NE MBROTJE TE POPULLIT TE HARAQINES.   A U DESHTE QE UKSH TE DEL NE HARAQINE ME PJESTARET E VET QE PRETENDON SE EGZISTOJN NE MBROTJE TE POPULLIT TE HARAQINES. Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 2:30 am

po normal qe esht dasht te del mirpo realiteti esht se kjo ushtri nuk ekziston rasti i haraqines esht ber si rezultat i asaj qe te vertetohet nese nje organizat si uksh a ekziston.
mirpo kjo vertetoi se uksh as qe ekziston po as qe do te ekzistoj sepse po te ishte e vertet do ti kishte nxjer nga haraqina njesit speciale te policis do ti kishte sulmuar ato dhe nje organizat si uksh po te kishte qen e vertet se ekziston do te duhej te jet e informuar se do te intervenohej ne haraqin a ksaj ju i thoni organizat a??????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kodi994

kodi994

Numri i postimeve : 10
Join date : 01/12/2009

A U DESHTE QE UKSH TE DEL NE HARAQINE ME PJESTARET E VET QE PRETENDON SE EGZISTOJN NE MBROTJE TE POPULLIT TE HARAQINES. Empty
MesazhTitulli: Re: A U DESHTE QE UKSH TE DEL NE HARAQINE ME PJESTARET E VET QE PRETENDON SE EGZISTOJN NE MBROTJE TE POPULLIT TE HARAQINES.   A U DESHTE QE UKSH TE DEL NE HARAQINE ME PJESTARET E VET QE PRETENDON SE EGZISTOJN NE MBROTJE TE POPULLIT TE HARAQINES. Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 3:00 am

Jo asesi! Po të ishte dashur dhe mundur, popullata e Araqinës do ta bënte edhe vetë ate, por ku do te mbaronte ajo punë?!
Mjaft Këndova dhe Brodeca, nëse ska strategji, plan politik dhe ushtarak per diqka me te madhe, meqene se nuk shoh askund te permendet "Platforma e Shqiperise Natyrale" ose ish ushtaret e AKSH-së si ata te renit deshmore po edhe ata qe dergjen neper burgje e do edhe ne Idrizovë te FYROM-it, te cilet kur ata vepronin, nuk kishin faqe interneti a qka ishte me e rende duheshte te luftojne edhe me shkaun por edhe me shqiptaret. Prandaj edhe jane aty ku janë, por edhe ne skemi luajtur as 1cm prej vendi!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
udheheqesi rebelNumri i postimeve : 75
Join date : 06/12/2009
Age : 35

A U DESHTE QE UKSH TE DEL NE HARAQINE ME PJESTARET E VET QE PRETENDON SE EGZISTOJN NE MBROTJE TE POPULLIT TE HARAQINES. Empty
MesazhTitulli: Re: A U DESHTE QE UKSH TE DEL NE HARAQINE ME PJESTARET E VET QE PRETENDON SE EGZISTOJN NE MBROTJE TE POPULLIT TE HARAQINES.   A U DESHTE QE UKSH TE DEL NE HARAQINE ME PJESTARET E VET QE PRETENDON SE EGZISTOJN NE MBROTJE TE POPULLIT TE HARAQINES. Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 3:30 am

kodi 994 pajtohem me ty ke te drejt plotesisht dhe jam i sigurt se popullata e araqines e ka deshmuar nje gje te till edhe ne luften e 2001.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
snajperistiNumri i postimeve : 24
Join date : 03/12/2009

A U DESHTE QE UKSH TE DEL NE HARAQINE ME PJESTARET E VET QE PRETENDON SE EGZISTOJN NE MBROTJE TE POPULLIT TE HARAQINES. Empty
MesazhTitulli: Re: A U DESHTE QE UKSH TE DEL NE HARAQINE ME PJESTARET E VET QE PRETENDON SE EGZISTOJN NE MBROTJE TE POPULLIT TE HARAQINES.   A U DESHTE QE UKSH TE DEL NE HARAQINE ME PJESTARET E VET QE PRETENDON SE EGZISTOJN NE MBROTJE TE POPULLIT TE HARAQINES. Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 3:50 am

VLLEZER MOS U NGUTENI JAN DISA GJERA QE NUK BEN TE NG u TEMI
UKSH KA STETARGJIN TE SAJ USHTARAKE DHE NUK MUND TE VEPROJ NE MNYRA TE TILLA JU DOTE BINDENI SE UKSH EKZISTON
Mbrapsht në krye Shko poshtë
udheheqesi rebelNumri i postimeve : 75
Join date : 06/12/2009
Age : 35

A U DESHTE QE UKSH TE DEL NE HARAQINE ME PJESTARET E VET QE PRETENDON SE EGZISTOJN NE MBROTJE TE POPULLIT TE HARAQINES. Empty
MesazhTitulli: Re: A U DESHTE QE UKSH TE DEL NE HARAQINE ME PJESTARET E VET QE PRETENDON SE EGZISTOJN NE MBROTJE TE POPULLIT TE HARAQINES.   A U DESHTE QE UKSH TE DEL NE HARAQINE ME PJESTARET E VET QE PRETENDON SE EGZISTOJN NE MBROTJE TE POPULLIT TE HARAQINES. Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 4:12 am

snajperist ti dmth je i bindur qe uksh ekziston apo??????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
bleriimNumri i postimeve : 26
Join date : 02/12/2009

A U DESHTE QE UKSH TE DEL NE HARAQINE ME PJESTARET E VET QE PRETENDON SE EGZISTOJN NE MBROTJE TE POPULLIT TE HARAQINES. Empty
MesazhTitulli: Re: A U DESHTE QE UKSH TE DEL NE HARAQINE ME PJESTARET E VET QE PRETENDON SE EGZISTOJN NE MBROTJE TE POPULLIT TE HARAQINES.   A U DESHTE QE UKSH TE DEL NE HARAQINE ME PJESTARET E VET QE PRETENDON SE EGZISTOJN NE MBROTJE TE POPULLIT TE HARAQINES. Icon_minitimeSat Dec 19, 2009 1:34 pm

per mendimin tim nese uksh egziston mir ka be qe nuk ka reagu nket rast...mendoj se krejt kjo ka qen e kurdisur nga shteti shkijeve per me na len fajin neve..per 1 djal ska ardh krejt ushtria e shkijeve ne haraqin po ata kan ardh me ba nje kontrol te mir ne haracin gje qe ket me heret skan mujt meba.nqofse uksh kishte reaguar i gjith fajo do te ishte len shqiptarve shkijet do te thonin erdhem per nje po ktu kishte shumm kshtu qe shqiptaret do tparaqitehin si destabilizues te fyromit.po per mendimin tim tash uksh duhet te dal me deklarat ne tv te ndryshme te bej apel shkijeve dhe ktyre vojvodave ton se vetem nese edhe njeher ndodhin ksi lloj gjerash do te ndeshkohen rend vetem kaq e pastaj presim e shohim qka do tndodh..po qutina me alijen e menduin si lejojn qe kta shkijet me na hy neper shpija kur te dojn dhe si te dojn me i maltretu popullin e shkret e nuk bejn ze..marre per ata qka po na udheheqin...ju pershendess
Mbrapsht në krye Shko poshtë
UKSH
KOMANDANT
KOMANDANT
UKSH

Numri i postimeve : 20
Join date : 14/11/2009

A U DESHTE QE UKSH TE DEL NE HARAQINE ME PJESTARET E VET QE PRETENDON SE EGZISTOJN NE MBROTJE TE POPULLIT TE HARAQINES. Empty
MesazhTitulli: Re: A U DESHTE QE UKSH TE DEL NE HARAQINE ME PJESTARET E VET QE PRETENDON SE EGZISTOJN NE MBROTJE TE POPULLIT TE HARAQINES.   A U DESHTE QE UKSH TE DEL NE HARAQINE ME PJESTARET E VET QE PRETENDON SE EGZISTOJN NE MBROTJE TE POPULLIT TE HARAQINES. Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 1:48 pm

VELLEZER ESHTE SHUM E VERTET QE UKSH NUK KA RAGUAR NE HARAQINE .
PERSE NUK KEMI RAGUAR? UKSH NUK KA RAGUAR NE HARAQINE PER SHKAK SE NUK KEMI QEN PLOTSISHT TE PREGADITUR NE KEMI MUJTUR TE BEJM REZISTENC POR REZISTENCA DO TE ISHTE E KOT SEPSE NE NUK PO BEJM HOP PA E KAPERCYER LLAGAMIN DHE PRANDAJ NE KOMUNIKATEN NR 2 E KEMI PARASHIKUAR SE DO TE JEMI TE PREGADITUR 100% DHE PRANDAJ NUK KA QEN NEVOJA QE TE RAGOJM SEPSE JEMI NE THEMELIM DHE I GJITH MUNDI NA KISH SHKUAR HUQ ANDAJ NE JEMI DUKE PUNUAR QE TE JEMI TE PREGADITUR DHE KUR TE FILLON SULMET TE JEN 99% TE SUKSESHME DHE ATO DO TE BEHEN TASHME LUFTA NUK MUND TE NDALET PA MARR PARASYSH SE A HYN FYROM NE BE APO JO SEPSE POPULATA SHQIPTARE ESHTE E SHTYPUR NE TOKEN E VET NJE FJAL POPULLORE THOT UKI QIMEN E NDERRON POR ZANATIN KURR SE HARRON.
ME RRESPEKT NGA WWW.UKSH.TK
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WWW.UKSH.TK
maliNumri i postimeve : 3
Join date : 21/12/2009

A U DESHTE QE UKSH TE DEL NE HARAQINE ME PJESTARET E VET QE PRETENDON SE EGZISTOJN NE MBROTJE TE POPULLIT TE HARAQINES. Empty
MesazhTitulli: Re: A U DESHTE QE UKSH TE DEL NE HARAQINE ME PJESTARET E VET QE PRETENDON SE EGZISTOJN NE MBROTJE TE POPULLIT TE HARAQINES.   A U DESHTE QE UKSH TE DEL NE HARAQINE ME PJESTARET E VET QE PRETENDON SE EGZISTOJN NE MBROTJE TE POPULLIT TE HARAQINES. Icon_minitimeMon Dec 21, 2009 1:19 pm

Fillimisht me lejoni te ju pershendes dhe te ju uroje festat e fund vitit, jam anetar i ri i forumit.

Une u bashkohem zerave se U.SH.K eshte dasht te del ne mbrojtje te popullates dhe pse sic lexova ne disa forume tjera se UKSH ska qen e konsolidume mire.Nje pergjigje armikut me ia pas dhene do te kishte pas jehone ne bote, dhe popullta do ta ndjente ngrohtesin dhe UKSH do te ngritej shum lart.E pershendes iniciatviven qe U.K.SH te del zyrtarisht pra kur them zyrtarisht te del le te kuptoj qe te shfaqet me ushtare.

respekt

rroft bashkimi kombetare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
UKINumri i postimeve : 22
Join date : 01/12/2009

A U DESHTE QE UKSH TE DEL NE HARAQINE ME PJESTARET E VET QE PRETENDON SE EGZISTOJN NE MBROTJE TE POPULLIT TE HARAQINES. Empty
MesazhTitulli: Re: A U DESHTE QE UKSH TE DEL NE HARAQINE ME PJESTARET E VET QE PRETENDON SE EGZISTOJN NE MBROTJE TE POPULLIT TE HARAQINES.   A U DESHTE QE UKSH TE DEL NE HARAQINE ME PJESTARET E VET QE PRETENDON SE EGZISTOJN NE MBROTJE TE POPULLIT TE HARAQINES. Icon_minitimeMon Dec 21, 2009 8:36 pm

mendimi ime eshte se policia e sllavo-maqedonasne ka hyne haraqin vetm e vetme te tregoje se kemi armatim jemi me armatim te sofistikuar prandaj as qe mos tentoni te filloni ndonji luft kunder ketu shteti artificial qe nuk kan as kufi te caktuar a fe te ture as gjuh as nji send te tyre po mundohet ti krijon me shtypje dhe me frig te shqiptaret.po une mendoj se nuk ka shqiptare ne bot qe mund te frigohet nga sllavomaqedonasit tung
Mbrapsht në krye Shko poshtë
AGUNumri i postimeve : 31
Join date : 07/12/2009

A U DESHTE QE UKSH TE DEL NE HARAQINE ME PJESTARET E VET QE PRETENDON SE EGZISTOJN NE MBROTJE TE POPULLIT TE HARAQINES. Empty
MesazhTitulli: Re: A U DESHTE QE UKSH TE DEL NE HARAQINE ME PJESTARET E VET QE PRETENDON SE EGZISTOJN NE MBROTJE TE POPULLIT TE HARAQINES.   A U DESHTE QE UKSH TE DEL NE HARAQINE ME PJESTARET E VET QE PRETENDON SE EGZISTOJN NE MBROTJE TE POPULLIT TE HARAQINES. Icon_minitimeTue Dec 22, 2009 6:29 pm

ata mund te hyjne ne Haraqine, por haraqina perseri do ta tregoj veten!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
A U DESHTE QE UKSH TE DEL NE HARAQINE ME PJESTARET E VET QE PRETENDON SE EGZISTOJN NE MBROTJE TE POPULLIT TE HARAQINES. Empty
MesazhTitulli: Re: A U DESHTE QE UKSH TE DEL NE HARAQINE ME PJESTARET E VET QE PRETENDON SE EGZISTOJN NE MBROTJE TE POPULLIT TE HARAQINES.   A U DESHTE QE UKSH TE DEL NE HARAQINE ME PJESTARET E VET QE PRETENDON SE EGZISTOJN NE MBROTJE TE POPULLIT TE HARAQINES. Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A U DESHTE QE UKSH TE DEL NE HARAQINE ME PJESTARET E VET QE PRETENDON SE EGZISTOJN NE MBROTJE TE POPULLIT TE HARAQINES.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH :: UKSH :: UKSH-
Kërce tek: