USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH

WWW.UKSH.INFO E-MAIL: UKSH-WEB@HOTMAIL.COM TEL
 
ForumUKSHGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 qka mendojn BDI dhe PDSH per UKSH??

Shko poshtë 
AutoriMesazh
bleriimNumri i postimeve : 26
Join date : 02/12/2009

qka mendojn BDI dhe PDSH per UKSH?? Empty
MesazhTitulli: qka mendojn BDI dhe PDSH per UKSH??   qka mendojn BDI dhe PDSH per UKSH?? Icon_minitimeSat Dec 19, 2009 2:23 pm

nese UKSH egziston dhe nuk ka lidhje me asnje parti politike shqiptare ne FYROM aka rrezik qe kjo ushtri te shpallet si Terroriste nga ana e partive shqiptare BDI ose PDSH?????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
bleriimNumri i postimeve : 26
Join date : 02/12/2009

qka mendojn BDI dhe PDSH per UKSH?? Empty
MesazhTitulli: Re: qka mendojn BDI dhe PDSH per UKSH??   qka mendojn BDI dhe PDSH per UKSH?? Icon_minitimeSat Dec 19, 2009 2:30 pm

UKSH mendoj se sulmin epar do ta ker nga partit shqiptare ne FYROM nga BDI dhe PDSH..kta te paret do tju shpallin si organizat teroriste dhe prej ktu fillojn problemet..ata nuk duan qe ti humbin karriket qe ikan sduan ti ndajn me asken tjetr edhe pse ka tjer qe me shum ia duan tmiren kti populli..nesr ju perkrahin ata ateher atyre do tju bie rejtingu sepse krejt qka kan ber deri tash''asgje'' do tju bie posht..dhe kjo do jet goditje e rend per UKSH.. ishalla Zoti ju ndihmon nese egzistonii
Mbrapsht në krye Shko poshtë
fano

fano

Numri i postimeve : 55
Join date : 19/11/2009

qka mendojn BDI dhe PDSH per UKSH?? Empty
MesazhTitulli: Re: qka mendojn BDI dhe PDSH per UKSH??   qka mendojn BDI dhe PDSH per UKSH?? Icon_minitimeSat Dec 19, 2009 6:36 pm

POLITIKA E SODIT U PA JO SOT POR SHUM VJET U PA SE QBERI PER POPULLIN SHQIPTAR,

POR POLITIKA E SODIT NUK KA VLEFT ME NUK KAN VLEFT ATA QE NUK PUNUAN PER POPULLIN SHQIPTAR NUK KAN VLEFT ATA QE PUNUAN KUNDER POPULLIT SHQIPTAR,

DHE SDO KEN VLEFT,

"BASHKIMI NUK BEHET ME FJAL POR BEHET ME PUN E AJO PUN ESHT LUFTA E CILA FILLON DHE MBARON DERI NE FUND SIKUR QE DUHET,
E AJO LUFT DO FILLON DO FILLON DHE DO SHKON DERI NE BASHKIMIN E POPULLIT SHQIPTAR ME NJE SHTET ME NJE FLAMUR ME NJE
"SHQIPERI ETNIKE"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
snajperistiNumri i postimeve : 24
Join date : 03/12/2009

qka mendojn BDI dhe PDSH per UKSH?? Empty
MesazhTitulli: Re: qka mendojn BDI dhe PDSH per UKSH??   qka mendojn BDI dhe PDSH per UKSH?? Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 12:44 am

un mendoj se nese populli e perkrah uksh-n ajo dote behet faktor stabiliteti ne ilirid por nese populli jan lokalista dhe jan fanatik te partive dote ishte nje katastrof per shqiptaret e ilirides mos harroni partit han fara e dreqit per shqiptar JU LUTEM BASHKOHUNI SI NJE GRUSHT RRETH IDES PER BASHKIM KOMBETARE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
maliNumri i postimeve : 3
Join date : 21/12/2009

qka mendojn BDI dhe PDSH per UKSH?? Empty
MesazhTitulli: Re: qka mendojn BDI dhe PDSH per UKSH??   qka mendojn BDI dhe PDSH per UKSH?? Icon_minitimeMon Dec 21, 2009 1:28 pm

UKSH duhet te jet ushtri e shqiptareve e jo e partive , nese i fusin hunet partit atehere s'ka UKSH por do ket percarje.

Kudo ku kan gisht partit aty ka mospjatime dhe vetem fjale , pra eshte koha qe UKSH te filloje me vrasje politike , nese kete se bejne lideret sdo te ndryshojn kurre , kudo ne bote ka vrasje politike qoft dhe ne vendet me demokratike , pra vrasjet e tilla ua qelin syt lidereve politik, per mos me gabue .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
UKINumri i postimeve : 22
Join date : 01/12/2009

qka mendojn BDI dhe PDSH per UKSH?? Empty
MesazhTitulli: Re: qka mendojn BDI dhe PDSH per UKSH??   qka mendojn BDI dhe PDSH per UKSH?? Icon_minitimeMon Dec 21, 2009 8:40 pm

as kunde ne bote nuk ka ushtri qe eshte e nvarur nga politika te kishim politikan te mire nuk do te kishim ardhun deri ne ket gjengje qe jemi per mua keta politikan duhet te zhduken 3 brezat para dhe pas qe i kan dmtn.mos te egzistoje as nji lloj fare e tyre mbi token shqiptare qe e kan tradhtuar deri ne koce.edhe PDSH edhe BDI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
UKINumri i postimeve : 22
Join date : 01/12/2009

qka mendojn BDI dhe PDSH per UKSH?? Empty
MesazhTitulli: Re: qka mendojn BDI dhe PDSH per UKSH??   qka mendojn BDI dhe PDSH per UKSH?? Icon_minitimeMon Dec 21, 2009 8:42 pm

ali ameti e tradhtoj luften e 2001 ndarsa menduh thaci vrasesi i shqiptareve raste me i fresket eshte ai i brodecit her do kurdo populli ka tju hakmiret keture tradhtereve ne qofte se UKSH e eshte ajo ushtri qe ka kesi persona ne radhet e veta une i pari do te jem qe kam me i vish uniformat e policis FYROM dhe do te dal ne mrotje se i pame kush jan ali ameti dhe menduh thaci
Mbrapsht në krye Shko poshtë
AGUNumri i postimeve : 31
Join date : 07/12/2009

qka mendojn BDI dhe PDSH per UKSH?? Empty
MesazhTitulli: Re: qka mendojn BDI dhe PDSH per UKSH??   qka mendojn BDI dhe PDSH per UKSH?? Icon_minitimeTue Dec 22, 2009 6:27 pm

asgje nuk harrohet por tash kemi tjeter veprim...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
qka mendojn BDI dhe PDSH per UKSH?? Empty
MesazhTitulli: Re: qka mendojn BDI dhe PDSH per UKSH??   qka mendojn BDI dhe PDSH per UKSH?? Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
qka mendojn BDI dhe PDSH per UKSH??
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH :: TE NDRYSHME-
Kërce tek: