USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH

WWW.UKSH.INFO E-MAIL: UKSH-WEB@HOTMAIL.COM TEL
 
ForumUKSHGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Ta mbajme Luften Clirimtare te Shqiptareve tonen!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
GentosNumri i postimeve : 2
Join date : 02/12/2009

Ta mbajme Luften Clirimtare te Shqiptareve tonen! Empty
MesazhTitulli: Ta mbajme Luften Clirimtare te Shqiptareve tonen!   Ta mbajme Luften Clirimtare te Shqiptareve tonen! Icon_minitimeMon Dec 21, 2009 3:49 am

Ju kisha lut te mos te lidhet UKSH-ja ose Pjestar e kesaj "Ushtrije" me Grupa Islamiste ne Azi ose Afrike.

Ta mbajm Luften ton te paster, per Shqiperi. Gjith Shqiptaret kudo qe jan te luftojn per Vlerat tona.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.alba-world.ch
udheheqesi rebelNumri i postimeve : 75
Join date : 06/12/2009
Age : 35

Ta mbajme Luften Clirimtare te Shqiptareve tonen! Empty
MesazhTitulli: Re: Ta mbajme Luften Clirimtare te Shqiptareve tonen!   Ta mbajme Luften Clirimtare te Shqiptareve tonen! Icon_minitimeMon Dec 21, 2009 4:17 am

pse nuk esht keq qe nje ushtri te ket lidhje me pjestar te ndonje ushtrie tjeter mirpo esht nje ? a ekziston.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
AGUNumri i postimeve : 31
Join date : 07/12/2009

Ta mbajme Luften Clirimtare te Shqiptareve tonen! Empty
MesazhTitulli: Re: Ta mbajme Luften Clirimtare te Shqiptareve tonen!   Ta mbajme Luften Clirimtare te Shqiptareve tonen! Icon_minitimeTue Dec 22, 2009 6:19 pm

te gjitha ushtrite shqiptare jane nje dhe kishin e kane te njejtin qellim, por sa u realizua - u pa dhe padyshim se secili ushtar shqiptar eshte ushtar i UKSH.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Ta mbajme Luften Clirimtare te Shqiptareve tonen! Empty
MesazhTitulli: Re: Ta mbajme Luften Clirimtare te Shqiptareve tonen!   Ta mbajme Luften Clirimtare te Shqiptareve tonen! Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ta mbajme Luften Clirimtare te Shqiptareve tonen!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH :: TE NDRYSHME-
Kërce tek: