USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH

WWW.UKSH.INFO E-MAIL: UKSH-WEB@HOTMAIL.COM TEL
 
ForumUKSHGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 AMUND TE KET NDIKIM EDHE NE KOSOVE LUFTA NE MAEDONI

Shko poshtë 
AutoriMesazh
snajperistiNumri i postimeve : 24
Join date : 03/12/2009

AMUND TE KET NDIKIM EDHE NE KOSOVE  LUFTA NE MAEDONI Empty
MesazhTitulli: AMUND TE KET NDIKIM EDHE NE KOSOVE LUFTA NE MAEDONI   AMUND TE KET NDIKIM EDHE NE KOSOVE  LUFTA NE MAEDONI Icon_minitimeFri Jan 08, 2010 3:35 am

A MUND TE KET NDIKIM LUFTA E PARALAJMRUAR NE MAQEDONI EDHE NE TERITORIN SHQIPTAR TE KOSOVES
DHE SI DUHET TE REAGOJME NE SI KOMB
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kodi994

kodi994

Numri i postimeve : 10
Join date : 01/12/2009

AMUND TE KET NDIKIM EDHE NE KOSOVE  LUFTA NE MAEDONI Empty
MesazhTitulli: Re: AMUND TE KET NDIKIM EDHE NE KOSOVE LUFTA NE MAEDONI   AMUND TE KET NDIKIM EDHE NE KOSOVE  LUFTA NE MAEDONI Icon_minitimeSat Feb 13, 2010 1:47 am

Me siguri se PO! Nje konflikt nderetenik ne FYROM, dot ndryshonte jo vetem kahjen e R te Kosoves por gjith ballkanit!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
snajperistiNumri i postimeve : 24
Join date : 03/12/2009

AMUND TE KET NDIKIM EDHE NE KOSOVE  LUFTA NE MAEDONI Empty
MesazhTitulli: Re: AMUND TE KET NDIKIM EDHE NE KOSOVE LUFTA NE MAEDONI   AMUND TE KET NDIKIM EDHE NE KOSOVE  LUFTA NE MAEDONI Icon_minitimeSun Feb 14, 2010 8:14 am

kjo dote ishte ne favor te shqiptrve veq duhet te presim nje shkas dhe ta ndajm maqedoni esht memir edhe pder vet maqedaonasit sllav
Mbrapsht në krye Shko poshtë
fano

fano

Numri i postimeve : 55
Join date : 19/11/2009

AMUND TE KET NDIKIM EDHE NE KOSOVE  LUFTA NE MAEDONI Empty
MesazhTitulli: Re: AMUND TE KET NDIKIM EDHE NE KOSOVE LUFTA NE MAEDONI   AMUND TE KET NDIKIM EDHE NE KOSOVE  LUFTA NE MAEDONI Icon_minitimeSun Feb 14, 2010 1:32 pm

Mir e ke (snajperisti) qdo send qe po ndodh esht ne favorin ton, dhe do jet ne favorin ton, maqedonija artificiale do te ndahet, do te coptohet, nuk do te ekziston, do te bashkohemi, nje dit do te jemi te ghith se bashku, besoj se do behet shum ma mir, por edhe kur nuk do ta harojm te ghitha ndodhit se qka ka ndodhur ne popullaten ton te mjer, smundet kur te harohet, do te bashkohemi nga dal te ghith ne shqiperin ton historike etnike, Me nje shtet me nje komb me nje flamur, ju pershendes te ghithve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
AMUND TE KET NDIKIM EDHE NE KOSOVE  LUFTA NE MAEDONI Empty
MesazhTitulli: Re: AMUND TE KET NDIKIM EDHE NE KOSOVE LUFTA NE MAEDONI   AMUND TE KET NDIKIM EDHE NE KOSOVE  LUFTA NE MAEDONI Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
AMUND TE KET NDIKIM EDHE NE KOSOVE LUFTA NE MAEDONI
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH :: UKSH :: UKSH-
Kërce tek: