USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH

WWW.UKSH.INFO E-MAIL: UKSH-WEB@HOTMAIL.COM TEL
 
ForumUKSHGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 NDIHMO FAQEN E UKSH-SE

Shko poshtë 
AutoriMesazh
UKSH
KOMANDANT
KOMANDANT
UKSH

Numri i postimeve : 20
Join date : 14/11/2009

NDIHMO FAQEN E UKSH-SE Empty
MesazhTitulli: NDIHMO FAQEN E UKSH-SE   NDIHMO FAQEN E UKSH-SE Icon_minitimeMon Mar 01, 2010 11:47 am

TE NDERUAR VELLEZER DHE MOTRA TE IDEALIT TONTE NDERUAR VIZITOR JU LUTEM QE TE NA NDIMONI PER HAPJEN E FAQES SE RE TE UKSH-SE SEPSE KEMI SHUM VESHTERSI NEPER KOMPANI SEPSE ASHTU NDODHI ME WEB FAQEN WWW.UKSH.ORG KU U MUREN PARAT DHE ACCESET NUK U LESHUAN NE PERDORIM KU NJE KOMPANI KOSOVARE ME BASHKPUNIM ME ATE GJERMANE E BLLUKUAN KET DOMAJN DHE PER AT SHKAK SE SHEPJTI DO TE KALOJM NE WWW.UKSH.INFO TE GJITH VELLEZRIT E MOTRAT QE JAN TE INTERESUAR QE TE NA NDIMOJN JU LUTEM TE NA SHKRUAJN NE E-MAIL uksh-web@hotmail.com .

ME RRESPEKT ADMINISTRATORI I FAQES
ARBEN SHKUPJANI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WWW.UKSH.TK
 
NDIHMO FAQEN E UKSH-SE
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH :: UKSH :: UKSH-
Kërce tek: