USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH

WWW.UKSH.INFO E-MAIL: UKSH-WEB@HOTMAIL.COM TEL
 
ForumUKSHGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 PLL: Ka ardhur koha për bashkimin kombëtar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
fano

fano

Numri i postimeve : 55
Join date : 19/11/2009

PLL: Ka ardhur koha për bashkimin kombëtar Empty
MesazhTitulli: PLL: Ka ardhur koha për bashkimin kombëtar   PLL: Ka ardhur koha për bashkimin kombëtar Icon_minitimeMon Mar 08, 2010 2:22 am

PLL: Ka ardhur koha për bashkimin kombëtar


Tiranë - Partia Lëvizja e Legalitetit (PLL) mendon se ka ardhur koha që përfaqësuesit politikë dhe institucionalë shqiptarë në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni të ofrojnë një platformë të përbashkët për të realizuar bashkimin kombëtar të popullit shqiptar.

Qëndrimin e kësaj force politike e ka bërë të ditur nëpërmjet një deklaratë për shtyp, nënkryetari Sulejman Gjanaj.

PLL thekson se ,"Shqipëria, me cilësinë e vendit amë, i ka të gjitha të drejtat dhe detyrimet për të luajtur një rol të veçantë dhe promotor për realizimin e këtij bashkimi, i cili nuk është tabu, por një domosdoshmëri që ka ardhur në rendin e ditës", thuhet në deklaratë.

PLL: Ka ardhur koha për bashkimin kombëtar Ethnicalbania02
Mbrapsht në krye Shko poshtë
fano

fano

Numri i postimeve : 55
Join date : 19/11/2009

PLL: Ka ardhur koha për bashkimin kombëtar Empty
MesazhTitulli: Re: PLL: Ka ardhur koha për bashkimin kombëtar   PLL: Ka ardhur koha për bashkimin kombëtar Icon_minitimeMon Mar 08, 2010 2:27 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
InIrDNumri i postimeve : 15
Join date : 25/12/2009

PLL: Ka ardhur koha për bashkimin kombëtar Empty
MesazhTitulli: Re: PLL: Ka ardhur koha për bashkimin kombëtar   PLL: Ka ardhur koha për bashkimin kombëtar Icon_minitimeSun Mar 14, 2010 12:11 am

Ka ardhur koha per bashkimin kombetar.

Vetum ne shqiptaret presim kohen, por koha nuk na pret neve.
Koha po ik e ne ende kemi mbetur te ndare e perqare mes veti, sikur partit tona te ishin unike ne qendrimin e tyre per bashkim kombetare nuk do munde askush te ndal bashkimin, sa munden ta ndalin bashkimin e dy gjermanive.
E keqja jone jane pra partite e tona qe luftoin mes veti vetum per interesa partiake e jo per interesa kombetare.
Si cdo her ne te vonuar, dhe jo me kohen...!!!!!!!!!!!!!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
udheheqesi rebelNumri i postimeve : 75
Join date : 06/12/2009
Age : 35

PLL: Ka ardhur koha për bashkimin kombëtar Empty
MesazhTitulli: Re: PLL: Ka ardhur koha për bashkimin kombëtar   PLL: Ka ardhur koha për bashkimin kombëtar Icon_minitimeSun Mar 14, 2010 5:48 am

ska shanca te behet ky bashkim skemi kapacitete te ketilla per kete pun shikojeni edhe njeher kete harte qe esht ketu po te behet nje gje e till duhet te bejm nje luft me tere ballkanin e ne skemi aq fuqi per ta bere kete
Mbrapsht në krye Shko poshtë
InIrDNumri i postimeve : 15
Join date : 25/12/2009

PLL: Ka ardhur koha për bashkimin kombëtar Empty
MesazhTitulli: Re: PLL: Ka ardhur koha për bashkimin kombëtar   PLL: Ka ardhur koha për bashkimin kombëtar Icon_minitimeSun Mar 14, 2010 12:20 pm

Me habit komenti i juaj (ska shanca te behet ky bashkim skemi kapacitete te ketilla per ket pun) une nuk do bazohem ne harta por mendoi se bashkimin mund ta beim aty ku "bukes i thon buk e ujit uje".
Pa mdyshe se kjo pun don shume unitet, qka neve na mungon.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
PLL: Ka ardhur koha për bashkimin kombëtar Empty
MesazhTitulli: Re: PLL: Ka ardhur koha për bashkimin kombëtar   PLL: Ka ardhur koha për bashkimin kombëtar Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
PLL: Ka ardhur koha për bashkimin kombëtar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH :: TE NDRYSHME-
Kërce tek: