USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH

WWW.UKSH.INFO E-MAIL: UKSH-WEB@HOTMAIL.COM TEL
 
ForumUKSHGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 kush eshte gati per te luftuar

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
xheviNumri i postimeve : 2
Join date : 01/12/2009

kush eshte gati per te luftuar Empty
MesazhTitulli: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar Icon_minitimeTue Dec 01, 2009 12:17 am

shpresoj se ne ket teme do i themi gjerat si jan dhe se do e thuajm realitetin.
A jan gati rinia shqipetare per te luftuar kur na e dim shum mire se rinia ose me mire me then populli eshte zhgegjyer shpesh her dhe se eshte teper e rende per ta bindur se kete radhe do te luftojm per bashkimin e trojeve shqipetare por tradhetia nuk do te kete vend.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
UKINumri i postimeve : 22
Join date : 01/12/2009

kush eshte gati per te luftuar Empty
MesazhTitulli: TUNg   kush eshte gati per te luftuar Icon_minitimeTue Dec 01, 2009 12:29 am

po jemi gati rinia per te luftuar por jo si lufta e Ali ametit qe e beri ne 2001 ku e tradhteoj ter shqiptarin edhe ato lufta qe jane bere ne trojet shqiptare si lufta e skenderbeut e luftat deri te adem Jashari i ka hudhe ne uje me luftene e 2001 .po si duket menduh thaci eshte i perzime ne ket ushtri te po sa formuar dhe as kush nuk lidhet keshtu mendoj une tung
Mbrapsht në krye Shko poshtë
gjeneral_spata_88Numri i postimeve : 3
Join date : 30/11/2009

kush eshte gati per te luftuar Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar Icon_minitimeTue Dec 01, 2009 1:32 am

sa per luften nja 50 % mund te dalin me luftu por me se shumeti do te ikin se nuk i intereson sojt a do bohet shqiperia e madhe a shqiperia etnike a sa per mendu thacin nuk mund te jete i perzir ketu po nese eshte munde te jete komandanti ALI AHMETI se thaci ne 2001 rinte neper kafe a ALI AHMETI neper male
Mbrapsht në krye Shko poshtë
UKINumri i postimeve : 22
Join date : 01/12/2009

kush eshte gati per te luftuar Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar Icon_minitimeTue Dec 01, 2009 4:09 pm

po bile edhe shum eshte i perzim Menduh thaci ne ket ushtri u vertetia se caj valon kurtishi i asaj organizate Liberta cka ishte per 28 nentorin ne hymje te tetoves qe e shkunin nje slogan NE SHTET NJE KOMB NJE GJUH, ishte i arestun bashk me disa shok te tij eshte kshilltar i kryetarit te komunes se tetoves Bexhetit ndersa kryetasri i tetoves del nga PDSH e ndersa edhe ket slogan po e mban edhe kjo Ushtria UKSH, d.m.th nga kjo del se thaci eshte i perzim ne ket ushtri tung
Mbrapsht në krye Shko poshtë
UKINumri i postimeve : 22
Join date : 01/12/2009

kush eshte gati per te luftuar Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar Icon_minitimeTue Dec 01, 2009 4:11 pm

karta e luftes e harxhoj ali ameti ne 2001 as kush nuk ka nder met de vdese per alin ose menduhin apo per dike tjeter e pam luften e 2001 cfar tradhetie edhe 200 ushtri me dal kot eshte i humban gjithe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
muhoNumri i postimeve : 1
Join date : 01/12/2009

kush eshte gati per te luftuar Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar Icon_minitimeTue Dec 01, 2009 11:43 pm

o vellezer te pakten ne kete foum te paster patriotik ,diskutoni per qeshtjen ne fjale dhe mos ja hupni seriozitetin e ketij forumi me pun partishe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tosybellNumri i postimeve : 16
Join date : 20/11/2009
Age : 30
Location : Gjakova

kush eshte gati per te luftuar Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar Icon_minitimeWed Dec 02, 2009 3:41 am

i gatshem gjithmon per amanetin e stergjyshave ton

ësht nder dhe lumturi te vdesesh per atdhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ShqiptarNumri i postimeve : 5
Join date : 02/12/2009
Location : brenda shqiperise etnike

kush eshte gati per te luftuar Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar Icon_minitimeWed Dec 02, 2009 1:29 pm

"Shqiperia nuk eshte sic ka qene,o beje shqiperine sic ka qene o VDIS" (Ukshin Hoti)

JAM GATI!!!!!!!!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
UKINumri i postimeve : 22
Join date : 01/12/2009

kush eshte gati per te luftuar Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar Icon_minitimeWed Dec 02, 2009 3:12 pm

kam qen,jam dhe do te jem gati ti dal zot,tokave te mia qe Zoti mi ka dhuruar te bashkuara,dhe qe stregjushnit e mij i kan mbrojt me gjak dhe uene do ti mbroj njelloj si ata.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tosybellNumri i postimeve : 16
Join date : 20/11/2009
Age : 30
Location : Gjakova

kush eshte gati per te luftuar Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar Icon_minitimeWed Dec 02, 2009 10:44 pm

po flitet qe u marr ni aksion en mitrovic a osht e vertet edhe nese osht e vertet nga kush qe munt ta dij ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
gjak shqiptariNumri i postimeve : 6
Join date : 03/12/2009
Location : Maqedoni Kumanovë

kush eshte gati per te luftuar Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar Icon_minitimeFri Dec 04, 2009 1:05 am

I gtshem gjithmon per kto troje dot jem
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ShqiptarNumri i postimeve : 5
Join date : 02/12/2009
Location : brenda shqiperise etnike

kush eshte gati per te luftuar Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar Icon_minitimeFri Dec 04, 2009 10:30 pm

tre jan idealet e shqiptarit ne jete
NDERI ATDHEU FAMILJA
nese ndonje prej ketyre trejave cenohet cdo shqiptar e jep jeten


un jam gati!!!

Shqiperia te me Therrase
Mbrapsht në krye Shko poshtë
gjak shqiptariNumri i postimeve : 6
Join date : 03/12/2009
Location : Maqedoni Kumanovë

kush eshte gati per te luftuar Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar Icon_minitimeSat Dec 05, 2009 1:13 am

Nqoft se bon me dit kur dot filloje kjo luft edhe me cka dot luftojm a ka arm te mjaftushme ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xheviNumri i postimeve : 2
Join date : 01/12/2009

kush eshte gati per te luftuar Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar Icon_minitimeSat Dec 05, 2009 10:33 pm

BURA NJE GJENERAL I USHTRIS AMERIKANE PER LUFTEN E IRAKUT KA THEN. E FITUAM AQ LEHT LUFTEN PER NJE ARSYE SE POPULLIN NUK E KISH PAS DU ME THEN POPULLI NUK E PERKRAHTE USHTRIN E SADAMIT.BESOJ SE ESHTE E QART SE NESE POPULLIN E KEMI ME NE NUK KA NEVOJ PER ARMATIM E NESE NUK E KEMI POPULLIN EDHE ARMATIMIN E SHBA ME E PASUR ESHTE PA VLER.MU PER KETE EDHE E HAPA TEMEN SE A DO JEMI TE GATSHEM PER LUFT PASI QE POPULLI ESHTE SHUM PROBLEM TE BINDET SE NE TE VERTET NUK DO NDODH SI ME LUFTEN E 2001.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
gjak shqiptariNumri i postimeve : 6
Join date : 03/12/2009
Location : Maqedoni Kumanovë

kush eshte gati per te luftuar Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar Icon_minitimeSun Dec 06, 2009 9:56 pm

E ku mundemi ne qe te regjistrohemi ne kete ushtri te shejt ne cilin vend ne te Ilirides???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
udheheqesi rebelNumri i postimeve : 75
Join date : 06/12/2009
Age : 35

kush eshte gati per te luftuar Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar Icon_minitimeTue Dec 08, 2009 2:58 am

nuk esht problemi se na nuk mundet te luftojm na shqiptaret pushken e kemi ne gjak kete e tregon edhe vet historia jone po un mendoj se ka ikur koha kur duhet te marim pushken ne dore neve shqiptareve na duhet tani per tani diplomacia ne cdoher me pushk i kemi fituar luftrat po kur ka qen ne pyetje diplomacia cdoher kemi humbur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
bleriimNumri i postimeve : 26
Join date : 02/12/2009

kush eshte gati per te luftuar Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar Icon_minitimeMon Dec 14, 2009 9:03 pm

po bre ti udheheqes rebel mir eki te populli ka humb besimi nuk ka mbet me i zen bes askujt te gjith na kan tradhtu prej partive politike ..prej numrave 1 te ish UCK tgjith keta po punojn vetem per interes te vetin jo per popull..popullit ton tshkret ikan premtu fjal e fjal e nuk kan be asgje vetem qka na kan be dam me shum..secila parti qka vjen bahet argat i shkaut..kur jan ne opozit behen patriota duan bahskim kombtar po kur te hy ne qeveri cdi dit ne tv i shohim duke shku te gruevski per naj tender se nuk po ju del rroga shtetit..nevojen personale e ndrrojn me nderin e popullit ..turp per partit tonaa..ju pershendes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
udheheqesi rebelNumri i postimeve : 75
Join date : 06/12/2009
Age : 35

kush eshte gati per te luftuar Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar Icon_minitimeTue Dec 15, 2009 4:22 am

ej blerim mir e ki ashtu esht po un mendoj se jemi ne kohen kur duhet te dijm se si te veprojm esht koha kur duhet te harojm ngjyrat politike dhe te jemi te bashkuar
nje fjal popullore thot : bashkimi fiton forcen bashkimi fiton fuqin
esht momenti vendimtar kur na duhet te bashkohemi po normal kete edhe do ta bejm derisa te vertetohemi mir qe kjo organizat ka qellime te verteta per bashkimin e trojeve shqiptare.
na nuk duhet te ngutemi duhet te veproj me mencuri sepse armiku pret qe na te bejm nje hap te gabuar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
alban.kastriotiNumri i postimeve : 1
Join date : 09/12/2009
Age : 40
Location : Macedonia

kush eshte gati per te luftuar Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar Icon_minitimeTue Jan 05, 2010 10:20 pm

Te gjith jeni gati per te luftuar shqiptar kunder shqiptar, kjo do te ndodhe sipas planeve tuaja ushtarake , mos haroni se ka edhe nje ushtri, ju njohem mire dhe nuk na njihni fare,
ju pershendes. Nje Lufte Te Mbare E Patshi !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
udheheqesi rebelNumri i postimeve : 75
Join date : 06/12/2009
Age : 35

kush eshte gati per te luftuar Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar Icon_minitimeWed Jan 06, 2010 2:43 am

nuk ka plane ushtarake per shqiptaret e as qe do te kete ,mund te ket plane per interesa personale por asnjeher nuk do ta lejojm qe te ndodh nje lufte vella vrasese per interesat e dikujt e din shum mir ata per te cilet flas se ku e kam fjalen. nuk ka me ushtri por e ceki edhe njeher kemi grupe interesash edhe ate me e keqja partiake.
perplasje do te kete ne mes dy grupeve mirpo aty ne ato grupe ska te bej fare me ceshtje kombetare por vetem me interesa nuk do ta lejojm te ndodh nje gje e till i njohim taktikat e atilla me.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
snajperistiNumri i postimeve : 24
Join date : 03/12/2009

kush eshte gati per te luftuar Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar Icon_minitimeFri Jan 08, 2010 3:28 am

mos u kacafytni ne ket tem o njerz
pytja esht ajeni per te bashkuar kombin apo jo kjo esht pytja e leni fjalt
nje dihet me diplomaci ne kemi humbur gjdo her marsi po afrohet kismet dhe dote shofim se si dote shkojn punet ne maqedoni jan disa shqipfoles ne maqedoni qe aq shum vajtojn per maqedoni sda qe nuk mund ta paramnedojn ne ndarje te maqedonis por ata dote deshprohen shum shpejt per ket
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tosybellNumri i postimeve : 16
Join date : 20/11/2009
Age : 30
Location : Gjakova

kush eshte gati per te luftuar Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar Icon_minitimeFri Jan 08, 2010 6:03 am

esht nder dhe lumturi te vdesesh per atdheee Very Happy e sidomos per tja permbush betimin deshmorve tan


I GATSHEM
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Arbnor©Numri i postimeve : 4
Join date : 07/01/2010
Location : Strugë

kush eshte gati per te luftuar Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar Icon_minitimeSun Jan 10, 2010 4:22 am

Un Personalisht jam i gatshem per te dhen gjithcka qe kam per Bashkimin e Trojeve Shqiptare

Mirpo si fillim duhet te pastrohen te gjith tradhtaret e kombit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tosybellNumri i postimeve : 16
Join date : 20/11/2009
Age : 30
Location : Gjakova

kush eshte gati per te luftuar Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar Icon_minitimeFri Jan 22, 2010 5:27 am

USHTRRIJA HAJGARE KOMBTARE pse more po boni hajgare me popullin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Arbnor©Numri i postimeve : 4
Join date : 07/01/2010
Location : Strugë

kush eshte gati per te luftuar Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar Icon_minitimeSat Jan 23, 2010 5:05 pm

Nese kjo pun eshte hajgare ateher do ta shohim se si dot mbaron kjo hajgare..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
kush eshte gati per te luftuar Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
kush eshte gati per te luftuar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH :: UKSH :: UKSH-
Kërce tek: