USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH

WWW.UKSH.INFO E-MAIL: UKSH-WEB@HOTMAIL.COM TEL
 
ForumUKSHGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Virus!!!!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ShqiptarNumri i postimeve : 5
Join date : 02/12/2009
Location : brenda shqiperise etnike

Virus!!!!! Empty
MesazhTitulli: Virus!!!!!   Virus!!!!! Icon_minitimeWed Dec 02, 2009 1:42 pm

Shqiptar,Anashkalo Virusin,Mos u Infekto!!!!
Qendro i Paster!!!!
Qendro Ilir!!!!


sllav,greqi,maqedoni,mal i zi,jeremic,miloshevic,sali berisha,ali ahmeti,menduh thaci,fe,politike,tradheti,okb,be,Ahtisar,
anashkalo!!!!
injoro viruset me lart
mos u infekto
UKSH!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Top_secret

Top_secret

Numri i postimeve : 5
Join date : 03/12/2009

Virus!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Virus!!!!!   Virus!!!!! Icon_minitimeFri Dec 04, 2009 1:50 am

o shqiptar si nuk te vjen turp Me fol keq per Sali Berishen, pse nuk e permend at qenin Edi Ramen at pis pisi at antishqiprain e flliqt, po ti asi duket shum pak je i informum me Mediat e jashtme po a e ke pa bre se prejt krejt vendeve te evropes edhe pse eshte kriza botrore Shqiperia eshte tuj hec perpara, mos be se mbare eshte ket qa ke shkruj, po mu me vjen mir me u infektu nga virusi i Sali Berishes po aj eshte shqiptar e gjys mbare me tardh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tosybellNumri i postimeve : 16
Join date : 20/11/2009
Age : 31
Location : Gjakova

Virus!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Virus!!!!!   Virus!!!!! Icon_minitimeFri Dec 04, 2009 3:08 am

hmm e duan grekin kta EDI RAMEN marreeeeeeeenderi kombit SALI BERISHA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ShqiptarNumri i postimeve : 5
Join date : 02/12/2009
Location : brenda shqiperise etnike

Virus!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Virus!!!!!   Virus!!!!! Icon_minitimeFri Dec 04, 2009 9:59 pm

Top_secret shkruajti:
o shqiptar si nuk te vjen turp Me fol keq per Sali Berishen, pse nuk e permend at qenin Edi Ramen at pis pisi at antishqiprain e flliqt, po ti asi duket shum pak je i informum me Mediat e jashtme po a e ke pa bre se prejt krejt vendeve te evropes edhe pse eshte kriza botrore Shqiperia eshte tuj hec perpara, mos be se mbare eshte ket qa ke shkruj, po mu me vjen mir me u infektu nga virusi i Sali Berishes po aj eshte shqiptar e gjys mbare me tardhti top secret nuk duhet aspak te me tregosh mu turpin,zor tju vij ju qe merreni me politik dhe nuk e dini arsyen e vertet te hapjes se ketij forumi nese do jet i tille.
po bie edhe un ne nivelin tuaj per tju sqaruar dicka
permenda ate njeri pasi eshte numri 1 i politikes se sotme shqiptare i cili e ben politiken shqiptare qe deri tani le per te deshiruar dhe nuk permenda ate qe ti doje ta permendja pasi eshte peshk i vogel dhe nuk ka asnje gje ne dore,permenda ate qe e quaj virus pasi duke qen se i lam 20 vjet ne dore per te realizuar idealet tone dhe meqe nuk e beri e quaj tradhetar dhe virus,tashme te zhgenjyer nga politka ndermarim kete hap qe tregohet ne kete forum por mesa shoh tek ju mungon llogjika dhe i arsyetuari,ky vend nuk eshte per ju ndaj ju keshilloj te dilni sa nuk eshte vone
Rrofte Shqiperia Etnike!!!

Ecim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Top_secret

Top_secret

Numri i postimeve : 5
Join date : 03/12/2009

Virus!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Virus!!!!!   Virus!!!!! Icon_minitimeSat Dec 05, 2009 7:21 pm

Po pse nuk hyn ti zotri me e udheheq politiken shqiptare mbasi qenke aq i zgjur eshe pse mu me dukesh ti shum peshk i vogel. secili popull e ka dikend qe ja udheq politiken e ne per momentin e kemi Sali Berishen edhe duhet te krenohemi se eshte tu hec mir ne krahasim kur ishin ato komunistat edhe majtistat ne pushtet qe TI atyre nuk va ke shkruj emrin askundi tek aj visrusi jot. a sa per ket vend t nuk je as kush me i tregu dikujna se ky vend a eshte per diken a jo nese ty nuk te pelqen mundesh lirisht me dal. Ne kemi qen te sunduar ene dim ne krejt sa vjet normal se secili politikan i mir ka veshtirsi te punoj e te hec perpara me ne se kemi qen popull i robnum dhe jemi te pa shkollum edhe eshte veshtir deri sa te kupojm dicka, po zotri eshe dicka me e ten un ty ti qenke shum pak i informum me disa gjera. kjo eshte e fundit qe ta shkruj edhe merem me ty...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
UKSH
KOMANDANT
KOMANDANT
UKSH

Numri i postimeve : 20
Join date : 14/11/2009

Virus!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Virus!!!!!   Virus!!!!! Icon_minitimeSun Dec 06, 2009 12:47 am

zotrinj vellezer ju lutem mos postoni p[ostime te kunderta pa fyrje te jemi te bashkuar
uksh nuk ka lidhje me asnje politikan jemi larg politikes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WWW.UKSH.TK
UKSH
KOMANDANT
KOMANDANT
UKSH

Numri i postimeve : 20
Join date : 14/11/2009

Virus!!!!! Empty
MesazhTitulli: pa fyrje larg politikes   Virus!!!!! Icon_minitimeSun Dec 06, 2009 12:49 am

Shqiptar shkruajti:
Shqiptar,Anashkalo Virusin,Mos u Infekto!!!!
Qendro i Paster!!!!
Qendro Ilir!!!!


sllav,greqi,maqedoni,mal i zi,jeremic,miloshevic,sali berisha,ali ahmeti,menduh thaci,fe,politike,tradheti,okb,be,Ahtisar,
anashkalo!!!!
injoro viruset me lart
mos u infekto
UKSH!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WWW.UKSH.TK
udheheqesi rebelNumri i postimeve : 75
Join date : 06/12/2009
Age : 35

Virus!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Virus!!!!!   Virus!!!!! Icon_minitimeSat Dec 12, 2009 2:45 am

shqiptar ,anashkalo virusin, mos u infekto!!!!
Qendro i paster!!!!
Qendro Ilir!!!!


sllav,greqi,maqedoni,mali i zi,jeremic ,miloshevic,ketu keni ber nje gabim"EDI RAMA"***(pro gerki), edhe ketu ka nje gabim duhet me qen dikush tjeter***,menduh thaci ,fe, politike,tradheti,okb,be,ahtisar,anashkalo!!!!
injoro viruset me lart
mos u infekto
UKSH!!!!

MENDOJ SE TASH GABIMI ESHT PERMISUAR
Mbrapsht në krye Shko poshtë
bleriimNumri i postimeve : 26
Join date : 02/12/2009

Virus!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Virus!!!!!   Virus!!!!! Icon_minitimeSat Dec 19, 2009 2:04 pm

mir krejt kto jan virusa po vetem Sali Berisha nuk eka vendin aty..aj ka kontribu shum per shqiptaret e Shqiperis dhe Kosoves gjat lufte edhe per ne po neve kerkush sna ka faj se kta tont jan pro serb pro grek pro hamam se kto tont per pare edhe ....e shesin e leje mo kombin..edi rama asht 100&grek at duhet me ilikuidu ok mir eka zbukuru Tiranen po ntjera aspekte esht pro grek i zjart..thaqi alia pro serb-cetnik..ekan vertetu ket nshum raste..alia kishte qen gace mlut po me koh e tregoi veten ..per Shqiperi Etnike duhet nje Sali Berish
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Virus!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Virus!!!!!   Virus!!!!! Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Virus!!!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH :: TE NDRYSHME-
Kërce tek: