USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH - UKSH


WWW.UKSH.INFO E-MAIL: UKSH-WEB@HOTMAIL.COM TEL
 
ForumUKSHGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht:
:: Harrova fjalkalimin
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» kush eshte gati per te luftuar
uksh-web - UKSH Icon_minitimeTue Aug 24, 2010 10:52 pm nga bani

» qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik??
uksh-web - UKSH Icon_minitimeSat Mar 20, 2010 9:10 pm nga halit

» APLIKACIONET PER USHTAR TE UKSH-SE
uksh-web - UKSH Icon_minitimeSat Mar 20, 2010 8:57 pm nga halit

» Per te gith anetaret e forumit
uksh-web - UKSH Icon_minitimeTue Mar 16, 2010 1:58 am nga Shqipo

» KAMBANAT E TRAGJEDISË SHQIPTARE NË MAQEDONI!
uksh-web - UKSH Icon_minitimeMon Mar 15, 2010 11:20 pm nga fantomi

» EMBLEMA E UKSH-SË
uksh-web - UKSH Icon_minitimeMon Mar 15, 2010 11:11 pm nga fantomi

» PLL: Ka ardhur koha për bashkimin kombëtar
uksh-web - UKSH Icon_minitimeSun Mar 14, 2010 12:20 pm nga InIrD

» Pengohet falja e xhumasë në xhaminë e Prilepit
uksh-web - UKSH Icon_minitimeSun Mar 14, 2010 5:53 am nga udheheqesi rebel

» Një film në Hollywood kushtuar UÇK-së
uksh-web - UKSH Icon_minitimeSat Mar 13, 2010 11:54 pm nga InIrD

Top posters
udheheqesi rebel
uksh-web - UKSH Vote_lcapuksh-web - UKSH Voting_baruksh-web - UKSH Vote_rcap 
fano
uksh-web - UKSH Vote_lcapuksh-web - UKSH Voting_baruksh-web - UKSH Vote_rcap 
AGU
uksh-web - UKSH Vote_lcapuksh-web - UKSH Voting_baruksh-web - UKSH Vote_rcap 
bleriim
uksh-web - UKSH Vote_lcapuksh-web - UKSH Voting_baruksh-web - UKSH Vote_rcap 
snajperisti
uksh-web - UKSH Vote_lcapuksh-web - UKSH Voting_baruksh-web - UKSH Vote_rcap 
UKI
uksh-web - UKSH Vote_lcapuksh-web - UKSH Voting_baruksh-web - UKSH Vote_rcap 
UKSH
uksh-web - UKSH Vote_lcapuksh-web - UKSH Voting_baruksh-web - UKSH Vote_rcap 
halit
uksh-web - UKSH Vote_lcapuksh-web - UKSH Voting_baruksh-web - UKSH Vote_rcap 
Bujanoci
uksh-web - UKSH Vote_lcapuksh-web - UKSH Voting_baruksh-web - UKSH Vote_rcap 
tosybell
uksh-web - UKSH Vote_lcapuksh-web - UKSH Voting_baruksh-web - UKSH Vote_rcap 
Deklaratat e UKSH
Statistikat
Forumi ka 178 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri arlindi11

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 395 artikuj v 56 temat
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 26 më Mon Nov 30, 2009 8:19 pm
kush eshte gati per te luftuar
uksh-web - UKSH Icon_minitimeTue Dec 01, 2009 12:17 am nga xhevi
shpresoj se ne ket teme do i themi gjerat si jan dhe se do e thuajm realitetin.
A jan gati rinia shqipetare per te luftuar kur na e dim shum mire se rinia ose me mire me then populli eshte zhgegjyer shpesh her dhe se eshte teper e rende per ta bindur se kete radhe do te luftojm per bashkimin e trojeve shqipetare por tradhetia nuk do te kete vend.

Komentet: 46
APLIKACIONET PER USHTAR TE UKSH-SE
uksh-web - UKSH Icon_minitimeSat Dec 12, 2009 11:51 pm nga UKSH
TE NDERUAR VELLEZER E MOTRA JEMI SHUM TE BEFASUAR ME PERKRAJEN TUAJ DHE PER INTERESIMIN TUAJ PER ME QEN ANTAR I USHTRISE KOMBETARE SHQIPTARE.

VELLEZER E MOTRA JEMI DUKE I SHQYRTUAR TE GJITH APLIKACIONET TE CILAT I KENI DERGUAR PERMES E-MAILIT DHE PERMES NR E TEL TASHME USHTARET E PAR JAN PRANUAR NE UKSH DHE NJERZIT TAN JAN NE TEREN PER TE GJITH APLIKANTET QE KAN SHPREHUR DESHIR PER ANTARSIM …

[ Më shumë ]
Komentet: 25
EMBLEMA E UKSH-SË
uksh-web - UKSH Icon_minitimeFri Nov 27, 2009 4:31 pm nga UKSH
                        

EMBLEMA E USHTRISË KOMBËTARE SHQIPTARE

Komentet: 6
NDIHMO FAQEN E UKSH-SE
uksh-web - UKSH Icon_minitimeMon Mar 01, 2010 11:47 am nga UKSH
TE NDERUAR VELLEZER DHE MOTRA TE IDEALIT TONTE NDERUAR VIZITOR JU LUTEM QE TE NA NDIMONI PER HAPJEN E FAQES SE RE TE UKSH-SE SEPSE KEMI SHUM VESHTERSI NEPER KOMPANI SEPSE ASHTU NDODHI ME WEB FAQEN WWW.UKSH.ORG KU U MUREN PARAT DHE ACCESET NUK U LESHUAN NE PERDORIM KU NJE KOMPANI KOSOVARE ME BASHKPUNIM ME ATE GJERMANE E BLLUKUAN KET DOMAJN DHE PER AT SHKAK SE SHEPJTI DO TE KALOJM NE …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
komunikata nr 2
uksh-web - UKSH Icon_minitimeFri Dec 25, 2009 1:30 pm nga UKSH
uksh-web - UKSH Uksh


USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH

KOMUNIKATË PUBLIKE NR 2USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE LËSHON KËTË KOMUNIKATË PËR MEDIA DHE PËR OPINIONIN E GJER SHQIPTAR SE USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH NUK ËSHTË USHTRI INTERNETI POR ËSHTË NJË USHTRI E VËRTET NË TE CILËN JANË TE INKUADRUAR SHUMË LUFTËRA TRIMA NGA …


[ Më shumë ]
Komentet: 2
AMUND TE KET NDIKIM EDHE NE KOSOVE LUFTA NE MAEDONI
uksh-web - UKSH Icon_minitimeFri Jan 08, 2010 3:35 am nga snajperisti
A MUND TE KET NDIKIM LUFTA E PARALAJMRUAR NE MAQEDONI EDHE NE TERITORIN SHQIPTAR TE KOSOVES
DHE SI DUHET TE REAGOJME NE SI KOMB

Komentet: 3
pershendetje ushtaret edhe ushtare te uksh
uksh-web - UKSH Icon_minitimeSun Dec 06, 2009 1:00 am nga Bujanoci
te nderuar ushtar te uksh me fol ose me shkrujt drejt aksh uki fenomen i buker po edhe ju kenu meukon fenome i buker po emblemja e aksh nuk harrohet punoni publikoni fotografija gallary edhe shumm informata per uksh qe te ju ndimojn populli me nderim Bujanoci

Komentet: 42
ALBANIAN NATIONAL ARMY
uksh-web - UKSH Icon_minitimeWed Dec 09, 2009 6:36 pm nga UKSH
ALBANIAN NATIONAL ARMY

PUBLIC COMMUNIQUE NR.2THE ALBANIAN NATIONAL ARMY EMITS THIS COMMUNIQUE FOR MASS MEDIA AND FOR ALL THE WIDE ALBANIAN PUBLIC OPINION THAT THE ALBANIAN NATIONAL ARMY - ANA IS NOT AN ARMY OF INTERNET, BUT IS A REAL ARMY IN WHICH ARE FRAMED MANY BRAVE SOLDIERS FROM ALL THE ALBANIAN ETHNIC TERRITORIES WITHOUT TAKEN INTO CONSIDERATION THEIR …

[ Më shumë ]
Komentet: 11
haraqina gjithmon e lavdishme
uksh-web - UKSH Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 4:50 pm nga Bujanoci

NJE SITET SPECIALE TE MAQEDONIS NE FSHATIN HARAQIN SIPAS MENDIMIT TIM VETE KAN SHKU ME PROVOKU POPULLIT TE PA MBROJTUM EDHE M PROVOKU SIPAS INFORMATAT JAN KON EDHE XHANDARMARIA E SERBIS ME UNIFORMATE USHTRIS OSE POLICIS MAQEDONE PO SHQIPETARET NE HARAQIN NUK JU DORZUHN PROPAGANDES SLLAVISTE TERRORISTE CETNIKE PO VEPRU ME MENDJE TE MENQUM BRAVO JU HARAQNASET ZOTI JU NDIMOFT?PER UKSH KOHA JU …

[ Më shumë ]

Komentet: 2
USHTRIA KOMËTARE SHQIPTARE
Free counter and web statsFree counter and web stats