USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH

WWW.UKSH.INFO E-MAIL: UKSH-WEB@HOTMAIL.COM TEL
 
ForumUKSHGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 [color=red] APO DESTABILIZOHET BALLKANI [/color]

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BujanociNumri i postimeve : 17
Join date : 06/12/2009
Location : BABAI I THOT BIRIT BIRO KUJDES BESNIK BONU PO BES MOS ZI SE ARMIKU I SHQIPETARIT ASHT EDHE KAMUKON GJITHMON SHKAU EDHE SLLAVISTET

[color=red] APO DESTABILIZOHET BALLKANI [/color] Empty
MesazhTitulli: [color=red] APO DESTABILIZOHET BALLKANI [/color]   [color=red] APO DESTABILIZOHET BALLKANI [/color] Icon_minitimeTue Dec 15, 2009 3:10 am

NESE DESTABILIZOHET BALLKANI POPULLI NE TOKAT TE GJYSHVE TE KENI NJI DIJE VEPRONI ME KUJDES LUFTONI PER NJI FLAMUR NJI SHQIPERI NJI USHTRI NJI GJUH NJI JET NJI HISTORI QE USHKRUJT ME GJAKUN E DESHMORVE KUSH MENDON EDHE ANALISON ME MENDJE TE MENQUM VEPRON NE TE MIR E KOMBIT SHQIPETAR KUSH LUFTON LUFTON PER TE MIREN TE GJITH SHQIPERIS QE UJIT UTHOJMI UJ E BUKES BUK MOS E SHKILNI BUKEN UJIN KRYPEN EDHE MOS E SHKILNI GJAKUN TE DESHMORVE TE MARTIRVE BALLKANI UKON GJITHMON BARUT EDHE NESE NUK VEPROJMI ME MENQURI NE SHQIPETARET POLITIKA SHQIPTARE PARTIT QE JAN NE PUSHTET HISTORIA NA PERSERITET SIPAS MENDIMEVE ANALISTAVE QE IKA BO UNE MAQEDONIA SERBIA PO VEPROJN ME NJI POLITIK AGRESIVE NE TROJET SHQIPTARE SERBIJA MEI HUP SHQIPTARET NGA PRESHEVA BUJANOCI E MAQEDINIA PREJ SHKUPIT TETOVES E TJERAT TROJE SE SHPEJT KENI MEU BEFASU QFAR POLITIKA QFAR PLANE KAN SLLAVISTET VETEM DURIM ........................MENDUN THAQI ALI AHMETI VETEM I INTERESOJN BISNISI ME SALLAVISTET O ALI AHMETI PER QKA RAN DESHMORET PER QKA U BETOVE AJE BETUH PER ME VEPRU PER TE MIREN TE POPULLIT POPULLI SHQIPETAR NE MAQEDONI SKA MBROJTE PREJ POLITIKES SKA FUQI SKA USHTRI SKA POLICI KUSH MEI MBROJT KUSH
SLLAVISTAT QE DERI GJE PREJTEN SHKATRU QKA MOS O MENDUN THAQI TI SDIN ZOT TI SDIN QE KIME VDEK O RIZA HALIMI O SPIUN I BEOGRADIT O JONUS MUSLIU KU EKI SHFQET MUSLIUN NE BURG EKI A PER DINAR TE SERBIS LUFTOVE A O JU POLITIKANET JENI SPIUNA TERRORISTA GJAK PRISHT SHYQIR QE ZOTI JAV MER SHPIRTAT RIZA TERRORISTI SKENDER DESTAN TERRORISTI GALIP TERRORISTI KREJT POLITIKANET JAN TERRORISTA ADINI PSE SE SDIN ME PAS GJUNA PER FEMIT PER ZOT E QATA ZOTI KAMUJU KALL ME ZJRAM --------------FUND
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BujanociNumri i postimeve : 17
Join date : 06/12/2009
Location : BABAI I THOT BIRIT BIRO KUJDES BESNIK BONU PO BES MOS ZI SE ARMIKU I SHQIPETARIT ASHT EDHE KAMUKON GJITHMON SHKAU EDHE SLLAVISTET

[color=red] APO DESTABILIZOHET BALLKANI [/color] Empty
MesazhTitulli: Re: [color=red] APO DESTABILIZOHET BALLKANI [/color]   [color=red] APO DESTABILIZOHET BALLKANI [/color] Icon_minitimeTue Dec 15, 2009 3:10 am

NESE DESTABILIZOHET BALLKANI POPULLI NE TOKAT TE GJYSHVE TE KENI NJI DIJE VEPRONI ME KUJDES LUFTONI PER NJI FLAMUR NJI SHQIPERI NJI USHTRI NJI GJUH NJI JET NJI HISTORI QE USHKRUJT ME GJAKUN E DESHMORVE KUSH MENDON EDHE ANALISON ME MENDJE TE MENQUM VEPRON NE TE MIR E KOMBIT SHQIPETAR KUSH LUFTON LUFTON PER TE MIREN TE GJITH SHQIPERIS QE UJIT UTHOJMI UJ E BUKES BUK MOS E SHKILNI BUKEN UJIN KRYPEN EDHE MOS E SHKILNI GJAKUN TE DESHMORVE TE MARTIRVE BALLKANI UKON GJITHMON BARUT EDHE NESE NUK VEPROJMI ME MENQURI NE SHQIPETARET POLITIKA SHQIPTARE PARTIT QE JAN NE PUSHTET HISTORIA NA PERSERITET SIPAS MENDIMEVE ANALISTAVE QE IKA BO UNE MAQEDONIA SERBIA PO VEPROJN ME NJI POLITIK AGRESIVE NE TROJET SHQIPTARE SERBIJA MEI HUP SHQIPTARET NGA PRESHEVA BUJANOCI E MAQEDINIA PREJ SHKUPIT TETOVES E TJERAT TROJE SE SHPEJT KENI MEU BEFASU QFAR POLITIKA QFAR PLANE KAN SLLAVISTET VETEM DURIM ........................MENDUN THAQI ALI AHMETI VETEM I INTERESOJN BISNISI ME SALLAVISTET O ALI AHMETI PER QKA RAN DESHMORET PER QKA U BETOVE AJE BETUH PER ME VEPRU PER TE MIREN TE POPULLIT POPULLI SHQIPETAR NE MAQEDONI SKA MBROJTE PREJ POLITIKES SKA FUQI SKA USHTRI SKA POLICI KUSH MEI MBROJT KUSHSLLAVISTAT QE DERI GJE PREJTEN SHKATRU QKA MOS O MENDUN THAQI TI SDIN ZOT TI SDIN QE KIME VDEK O RIZA HALIMI O SPIUN I BEOGRADIT O JONUS MUSLIU KU EKI SHFQET MUSLIUN NE BURG EKI A PER DINAR TE SERBIS LUFTOVE A O JU POLITIKANET JENI SPIUNA TERRORISTA GJAK PRISHT SHYQIR QE ZOTI JAV MER SHPIRTAT RIZA TERRORISTI SKENDER DESTAN TERRORISTI GALIP TERRORISTI KREJT POLITIKANET JAN TERRORISTA ADINI PSE SE SDIN ME PAS GJUNA PER FEMIT PER ZOT E QATA ZOTI KAMUJU KALL ME ZJRAM --------------FUND
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BujanociNumri i postimeve : 17
Join date : 06/12/2009
Location : BABAI I THOT BIRIT BIRO KUJDES BESNIK BONU PO BES MOS ZI SE ARMIKU I SHQIPETARIT ASHT EDHE KAMUKON GJITHMON SHKAU EDHE SLLAVISTET

[color=red] APO DESTABILIZOHET BALLKANI [/color] Empty
MesazhTitulli: LAVDI   [color=red] APO DESTABILIZOHET BALLKANI [/color] Icon_minitimeTue Dec 15, 2009 3:14 am

ROFT PUSHKA E ADEM AJSHARIT LAVDI DESHMOREVE TE UCK UCPMB UCK EDHE AKSH
Mbrapsht në krye Shko poshtë
udheheqesi rebelNumri i postimeve : 75
Join date : 06/12/2009
Age : 35

[color=red] APO DESTABILIZOHET BALLKANI [/color] Empty
MesazhTitulli: Re: [color=red] APO DESTABILIZOHET BALLKANI [/color]   [color=red] APO DESTABILIZOHET BALLKANI [/color] Icon_minitimeTue Dec 15, 2009 3:42 am

jo jo nuk do te kete destabilizim te ballkanit nuk i kuvenon amerikes nuk do na lejoj te bejm bashkimin e trojeve shqiptare cka prisni pse nuk delni me komunikat oj ushtri kombtare pse nuk delni ne sken ku jeni fshehur boll ma me propaganda mes internetit esht koha te shfaqeni publik
leni politikanet skemi koh per ta mos u merni edhe ju me ata po ju e dini cka duhet ber sa me shpejt ne sken dhe me komunikaten nr 3.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
bleriimNumri i postimeve : 26
Join date : 02/12/2009

[color=red] APO DESTABILIZOHET BALLKANI [/color] Empty
MesazhTitulli: Re: [color=red] APO DESTABILIZOHET BALLKANI [/color]   [color=red] APO DESTABILIZOHET BALLKANI [/color] Icon_minitimeSat Dec 19, 2009 1:42 pm

destabilizim do tket ndoshta por prap se prap shqiptart nuk kemi me fitu sen..nuk fitohet lufta permjet internetit bre me shkrime..o burra aj qka e ka nijet me luftu ndryshe sillet..uc-kombetare pat dal ne front menjeher e jo ne internet me shkrime me propaganda me mashtru popullin..nqofse egziston uksh pse nuk del bile njeher sa per filim me u paraqit me video incizime po vetem ne net..dua tbesoj se ka ksi burra qka dojn me ba diqka mir per ket popull se ka uksh e kshtu me rradh po o djem vec me internet edhe un mundem me qel faqe me i be 2 apo 3 ushtri po kjo sosht pun bani najsen nqofse e keni nijet nese jo lene ket pun krejt shnosh skemi qka me ba ju pershendesss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
fano

fano

Numri i postimeve : 55
Join date : 19/11/2009

[color=red] APO DESTABILIZOHET BALLKANI [/color] Empty
MesazhTitulli: Re: [color=red] APO DESTABILIZOHET BALLKANI [/color]   [color=red] APO DESTABILIZOHET BALLKANI [/color] Icon_minitimeSat Dec 19, 2009 6:26 pm

Balkani do te destabilizohet po se pari fillon ne ilirid ne fund te marsit e ne fillim te aprillit 2010 sikur qe ka tregu uksh ja ne komunikaten numer 2,

DO TE FILLON E DO TE SHKON DERI NE MBARIM DHE BASHKIM,

POR TRADHTARET SPIUNAT UDBASHET SHQIPEFOLESIT QE VETEM SE FLASIN SHQIP POR JAN TE SMUR ME VIRUS QE NUK SHEROHET DOT ATA SDO KEN VEND NE TOK SHQIPTARE,
JETA PER TA DO JET FATALE,

DESHTI DOKUSH APO JO DO TE FILLON DHE DO TE SHKON DERI NE BASHKIMIN E TROJEVE SHQIPTARE DHE BASHKIMIN E POPULLIT SHQIPTAR ME NJE SHTET ME NJE FLAMUR ME NJE "SHQIPERI ETNIKE"

PO DIKUSH PO DI ME KOMENTU POR EDHE VETEM SE ME JA FUT KOT E ASGHE NUK JENI KA KUPTONI NUK PO DONI TE KUPTONI PER NJE REALITET QE DO TE NDODH NJE ENDER SHUM VJEQARE DO TE NDODH,

PO DO TE NDODH SE KA TRIMA TRIMAT JAN GHALL KA PATRIOTA DHE KA REALITET DHE DO KET KA SHQIPTAR ME GHAK SHQIPTARI,

"USHTRIJA KOMBETARE SHQIPTARE"
ESHT AJO QE DO TE LUFTON PER INTERESAT E KETIJ POPULLI SHQIPTAR DHE PER BASHKIMIN E TROJEVE TONA ME NJE SHTET.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
bleriimNumri i postimeve : 26
Join date : 02/12/2009

[color=red] APO DESTABILIZOHET BALLKANI [/color] Empty
MesazhTitulli: Re: [color=red] APO DESTABILIZOHET BALLKANI [/color]   [color=red] APO DESTABILIZOHET BALLKANI [/color] Icon_minitimeSat Dec 19, 2009 6:33 pm

ishalla bre vlla krejt populli shqiptar qat e dit pret ..zoti na ndihjmoft krejtve shqiptarve qka bukes i thojn buk e ujit uj ..tpershendess
Mbrapsht në krye Shko poshtë
fano

fano

Numri i postimeve : 55
Join date : 19/11/2009

[color=red] APO DESTABILIZOHET BALLKANI [/color] Empty
MesazhTitulli: Re: [color=red] APO DESTABILIZOHET BALLKANI [/color]   [color=red] APO DESTABILIZOHET BALLKANI [/color] Icon_minitimeSat Dec 19, 2009 6:53 pm

"UKSH" JA NUK DUL PER INTERESAT PERSONALE POR DUL PER INTERESAT TE POPULLIT TON SHQIPTAR QE DO TE FILLON DHE NUK KA KUSH QE DO TE NDAL ATE POR DO TE LUFTON DERI NE BASHKIMIN TON,
SE U PA POLITIKA E DERI TANISHME SE A PUNOJ APO JO PER KET POPULL TE MJER SHQIPTAR QE NUK KA EDHE BUK PER TE NGRAN POR NUK MUNDET UKSH JA TE PRET MA DHE SDO PRET POLITIKANET SE SI DO THOJN POR FJALEN DO TA KET UKSH JA AJO DO TE FILLON DHE NUK PYET ASKEND UKSH JA DO TE FILLON DHE DO TE JET ANDRA SHUM VJEQARE SHQIPTARE DO TE BEHET REALITET I VERTET ME TE VERTETIN "UKSH"

ME PATRIOTAT TE VERTET ME TRIMAT TE VERTET ME GHAK SHQIPTARI TE PASTER QE U PA PUNA E DERI TANISHME DHE SMUNDET QE POPULLI JON TE DURON MA POR TE GHITHVE JU KA ARDH ME PERMI HUND DHE ASESI NUK DURON POPULLI MA POR VETEM E VETEM DO TE FILLON DHE SKA KTHIM PREJ ASAJ QE DO FILLON,

DO TE FILLON LUFTEN "USHTRIJA KOMBETARE SHQIPTARE"

DHE DO SHKON DERI NE FUND VET KY POPULL SHQIPTAR DO TE BINDET SE UKSH JA NUK DUL QE TE LYP TE HOLLA OSE PER INTERESAT PERSONALE UKSH SE NUK JU INTERSEOJN INTERESAT PERSONALE POR JU INTERESON KY POPULL SHQIPTAR DHE DO LUFTON PER KET POPULL SHQIPTAR DERI NE BASHKIMIN E TROJEVE TONA,
"UKSH" SE NUK I DUHEN TE HOLLA DHE KARIGE ARM KAN SA TE DUSH.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
snajperistiNumri i postimeve : 24
Join date : 03/12/2009

[color=red] APO DESTABILIZOHET BALLKANI [/color] Empty
MesazhTitulli: Re: [color=red] APO DESTABILIZOHET BALLKANI [/color]   [color=red] APO DESTABILIZOHET BALLKANI [/color] Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 12:34 am

ne kosove dhe ne maqedoni ka shqioptar qe jan me mendje te kaluar qe mendojn serbisht dhe flasin shqip marre ju koft disa shqiptar ne maqedoni han buk me maqedon kurse disa nga kosova han buk me shkaun kta nuk don qe te ket bashkim te kombit dhe i friksohen ndonje lufte se e kan mizen pas veshit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
snajperistiNumri i postimeve : 24
Join date : 03/12/2009

[color=red] APO DESTABILIZOHET BALLKANI [/color] Empty
MesazhTitulli: Re: [color=red] APO DESTABILIZOHET BALLKANI [/color]   [color=red] APO DESTABILIZOHET BALLKANI [/color] Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 12:39 am

ne ilirid dote ket trazira per ket kam informata te sigurta se adote ket luft ket nuk mund ta them por duke ju bashkangjit edhe komunikates numer..2 te uksh kjo me jep te drejt te besoj se aty nga marsi i vitit 2010 gjerat dote levizin shum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
bubullimsiNumri i postimeve : 1
Join date : 21/12/2009

[color=red] APO DESTABILIZOHET BALLKANI [/color] Empty
MesazhTitulli: Re: [color=red] APO DESTABILIZOHET BALLKANI [/color]   [color=red] APO DESTABILIZOHET BALLKANI [/color] Icon_minitimeMon Dec 21, 2009 10:43 pm

Ballkani eshte i destabilizuar,perderisa nuk eshte zgjidh ceshtja shqiptare,vetem kur shqiptaret te jen ne nje shtet vetem ateher do te ket qetesi Balkani.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
AGUNumri i postimeve : 31
Join date : 07/12/2009

[color=red] APO DESTABILIZOHET BALLKANI [/color] Empty
MesazhTitulli: Re: [color=red] APO DESTABILIZOHET BALLKANI [/color]   [color=red] APO DESTABILIZOHET BALLKANI [/color] Icon_minitimeTue Dec 22, 2009 6:25 pm

Dihet se pa bashkim te shqiptareve, nuk ka qetsi Ballkani, Shih shteteve kriminale te theksuara edhe per gjenocid e apartehejd, po u hapet udha e lire per europe... e dy shteteve shqiptare ende jo edhe si viktima te atyre lufterave nder ma te ndyerat historike?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
[color=red] APO DESTABILIZOHET BALLKANI [/color] Empty
MesazhTitulli: Re: [color=red] APO DESTABILIZOHET BALLKANI [/color]   [color=red] APO DESTABILIZOHET BALLKANI [/color] Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
[color=red] APO DESTABILIZOHET BALLKANI [/color]
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH :: UKSH :: UKSH-
Kërce tek: