USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH

WWW.UKSH.INFO E-MAIL: UKSH-WEB@HOTMAIL.COM TEL
 
ForumUKSHGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Per te gith anetaret e forumit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
fano

fano

Numri i postimeve : 55
Join date : 19/11/2009

Per te gith anetaret e forumit Empty
MesazhTitulli: Per te gith anetaret e forumit   Per te gith anetaret e forumit Icon_minitimeFri Mar 12, 2010 5:16 am

Ju pershendes te ghithve nga zemra,

web faqja e re esht ne www.uksh.info mundeni te reghistroheni ne web faqen te re e cila esht ende ne punim por se shpejti do te jet gati,

mundeni te reghistroheni keni edhe shutbox aty dhe mundeni qdokush nga ju te komentoni dhe te shkruani per mendimet e juaja ju mir presim,

edhe nje her ju pershendes nga zemra.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
InIrDNumri i postimeve : 15
Join date : 25/12/2009

Per te gith anetaret e forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Per te gith anetaret e forumit   Per te gith anetaret e forumit Icon_minitimeSun Mar 14, 2010 12:52 pm

Cdo te behet me ket paqen nderkoh?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
UKSH
KOMANDANT
KOMANDANT
UKSH

Numri i postimeve : 20
Join date : 14/11/2009

Per te gith anetaret e forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Per te gith anetaret e forumit   Per te gith anetaret e forumit Icon_minitimeSun Mar 14, 2010 10:02 pm

se shpejti do te mbyllet kjo faqe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WWW.UKSH.TK
fantomiNumri i postimeve : 5
Join date : 15/03/2010

Per te gith anetaret e forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Per te gith anetaret e forumit   Per te gith anetaret e forumit Icon_minitimeMon Mar 15, 2010 11:04 pm

po si more do mbyllet ne posa u regjistruam do e mbylli !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
fantomiNumri i postimeve : 5
Join date : 15/03/2010

Per te gith anetaret e forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Per te gith anetaret e forumit   Per te gith anetaret e forumit Icon_minitimeMon Mar 15, 2010 11:15 pm

si esht adresa tjeter tregoni se nuk po e shoh akund. klm ,flm per mir kuptim stafi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ShqipoNumri i postimeve : 14
Join date : 17/11/2009

Per te gith anetaret e forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Per te gith anetaret e forumit   Per te gith anetaret e forumit Icon_minitimeTue Mar 16, 2010 1:58 am

JU LUTEM TE GJITHEVE TE HYNI TEK FAQJA E RE DHE TE REGJISTROHENI SA ME SHPEJT SEPSE ATY DOT MBYLLET SHUME SHPEJT FAQJA... HYNI TEK: WWW.UKSH.INFO

JU PRESIM...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Per te gith anetaret e forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Per te gith anetaret e forumit   Per te gith anetaret e forumit Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Per te gith anetaret e forumit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH :: TE NDRYSHME-
Kërce tek: