USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH

WWW.UKSH.INFO E-MAIL: UKSH-WEB@HOTMAIL.COM TEL
 
ForumUKSHGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 NJOFTIM PUBLIK

Shko poshtë 
AutoriMesazh
bleriimNumri i postimeve : 26
Join date : 02/12/2009

NJOFTIM PUBLIK Empty
MesazhTitulli: Re: NJOFTIM PUBLIK   NJOFTIM PUBLIK Icon_minitimeWed Dec 02, 2009 3:44 am

mfal aka munsi me dit se pse ktu spo kuptoj asgje ..ky esht nje forum shum serioz pse t e ket kesi lloj shkrimeshh kur skuptohen...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Rilind AjdiniNumri i postimeve : 1
Join date : 02/12/2009

NJOFTIM PUBLIK Empty
MesazhTitulli: Re: NJOFTIM PUBLIK   NJOFTIM PUBLIK Icon_minitimeWed Dec 02, 2009 6:33 pm

ey a vet i keni lan kto kode te mos kuptohen apo ka ndonje gabim ne kod ? ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
snajperistiNumri i postimeve : 24
Join date : 03/12/2009

NJOFTIM PUBLIK Empty
MesazhTitulli: Re: NJOFTIM PUBLIK   NJOFTIM PUBLIK Icon_minitimeFri Dec 04, 2009 5:45 am

ju pershendes ka ndonje shfaqje publike te uksh NE PUBLIK
Mbrapsht në krye Shko poshtë
snajperistiNumri i postimeve : 24
Join date : 03/12/2009

NJOFTIM PUBLIK Empty
MesazhTitulli: Re: NJOFTIM PUBLIK   NJOFTIM PUBLIK Icon_minitimeFri Dec 04, 2009 5:47 am

UKSH DUHET TE JET PREZENTE ESHT ME MIR PER OPINJONIN SHQIPTAR PRA TE SHFTEQET NE TV SHQIATPRE NE KOSOVE DHE NE MAQEDONI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ORA E MIRENumri i postimeve : 2
Join date : 05/12/2009

NJOFTIM PUBLIK Empty
MesazhTitulli: PERSHENDETJE!   NJOFTIM PUBLIK Icon_minitimeSat Dec 05, 2009 10:07 pm

JU PERSHENDES DJEMA KREJT DHE URIME PER KETE NISME PATRIOTIKE DHE VETEFLIJUESE QE KENI NDERMARRE DHE SHPRESOJ VERTETE QE UKSH TE MOS JETE NDONJE TRILLIM I NDONJE PARTIE POLITIKE PER ELEKTORAT,POR VULLNETI DHE SHPIRTI LIRIDASHES I POPULLIT TONE QE KA KUPTUAR PERFUNDIMISHT SE S'KA ALTERNATIVE TJETER POS BASHKIMIT KOMBETAR.NE DO TA BEJME VETE ATDHEUN TONE ASHTU SIKUR GJYSHERIT TANE NA E KANE LENE AMANET.TE GJITHE DO I RROKIM ARMET DHE ME KRENARI DO BEHEMI PJESE E UKSH SEPSE SHQIPTARI NUK KA VDEK HALA,SE AMANETI I TE RENEVE PER LIRI NUK KA SHKUAR NE VEND DHE BIJTE E SHQIPES DERGJEN ENDE BURGJEVE SERBE,MAQEDONE E MALAZEZE.
SHQIPERI TE DUA NJE DHE TE TERE,JO TE GJYMTUAR SIC TE KANE BERE!
BASHKIM O SOT,O KURRE!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
UKSH
KOMANDANT
KOMANDANT
UKSH

Numri i postimeve : 20
Join date : 14/11/2009

NJOFTIM PUBLIK Empty
MesazhTitulli: Re: NJOFTIM PUBLIK   NJOFTIM PUBLIK Icon_minitimeSat Dec 05, 2009 11:37 pm
USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH
NJOFTIM PUBLIK

TE NDERUAR VËLLEZER DHE MOTRA, POPULL SHQIPTAR LUFTETAR TRIMA QE NE C'DO KOHE KENI QËNË DHE JENI TE GATSHËM PER LUFTEN E SHEJNT PER BASHKIMIN E SHQIPERISË ETNIKE .

JU NJOFTOJM SE PREJ DATES 28 NËNTOR 2009, USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE DO TE DALË NË SKENË DHE DO TE LUFTOJË PËR TROJET ETNIKE SHQIPTARE DHE PER BASHKIMIN E SHQIPËRISË. USHTRIA KOMBËTARE SHQIPËTARE (UKSH) ESHTE E THEMELUAR NGA ISH-USHTARET TE USHTRISË ÇLIRIMTARE TE KOSOVES, USHTRISË ÇLIRIMTARE KOMBËTARE,USHTRISË ÇLIRIMTARE PER PRESHEV MEDVEGJ DHE BUJANOC, DHE ISH PJESTARET E ARMATES KOMËTARE SHQIPTARE (AKSH).

PERSE ËSHTE FORMUAR UKSH ? UKSH ESHTE FORMUAR PAS PERPLASJEVE TE FUNDIT NE SKENËN POLITIKE SI NE SHQIPERI NË KOSOVË DHE NE ILIRID, DHE PAS SHKATËRIMIT TE FRONTIT PER BASHKIM KOMBËTAR SHQIPTAR DHE STRUKTURAVE TË SAJ AKSH –SKSH. UKSH JU BEN THIRRJE POLITIKANËVE SHQIPTAR NE TE GJITHA TROJET ETNIKE SHQIPËTARE QË TË MOS LUAJNË ME ZJARR SEPSE ZJARRI DO TI DJEG VET ATA, DHE JU BEJM THIRRJE QE TE KENË KUJDES ME TOKËN SHQIPTARE SEPSE ENDE KA TRIMA QE VDESIN PER KETË TOKË TE SHEJNTË QE SHUM STERGJYSHER TONË KAN LUFTUAR DHE BABALLARË TONË JANË BURGOSUR. POASHTU SHUM VËLLEZER TONË JANË VRARË DHE JU THEMI MJAFT MË ! SE DO TE VIJË DITA QE DO T'JU DENOJË POPULLI SHQIPTAR.

USHTRIA KOMBËTARE SHQIPËTARE VEPRON NE TE GJITHA TROJËT ETNIKE TE SHQIPËRISË DHE DO TE LUFTOJË DERI NE USHTARIN E FUNDIT DERI NË BASHKIMIN E TOKËS SHQIPTARE KU ASNJE PËLËMBË NUK DO TË JU LËMË PUSHTUËSVE SLLAVO-GREK DHE ATYRE SHQIP FOLSAVE QE I PERKRAHIN SLLAVO-GREKET. ATA DO TI PARANDALOJMË DHE DO TI DENOJM ME QMIMIN QE E MERITOJNË PER TRADHTI DHE SPIONAZH.
 
NJE HERIT MË LEJONI QE NE ËMER TE USHTRISË KOMBËTARE SHQIPTARE, SI DHE NË ËMRIN TIM PERSONAL, GJITHË ANTARVE DHE LUFTETARVE TE UKSH-SË, SI DHE GJITH SHQIPTARVE KU DO QE GJINDEN , NE TROJET TE SHQIPËRISË ETNIKE SI DHE NE DIASPOREN SHQIPËTARE, T’JU UROJ 28 NËNTORIN DITEN E MADHE TE SHQIPERISË ETNIKE - DITEN E FLAMURIT TONË KOMBËTAR.

ANTARSIMI

TË GJITH ATA QE DESHIROJNË QE TE INKUADROHEN NE RADHËT E USHTRISË KOMBËTARE SHQIPTARE - UKSH - TË DERGONI APLIKACIONIN PERMES E-MAILIT :
UKSH-WEB@HOTMAIL.COM OSE WWW.UKSH.TK

NJË KOMB NJË SHTET NJË FLAMUR

PRISHTINË-TIRANË-SHKUP-PRESHEVË-ULQIN ME 28 NËNTOR 2009

NGA SHTABI I PERGJITHSHEM I USHTRISË KOMBËTARE SHQIPTARE
SHEF I SHTABIT TË PERGJITHSHEM TE UKSH-SË:
 
KOMANDANT KOSOVA

Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WWW.UKSH.TK
snajperistiNumri i postimeve : 24
Join date : 03/12/2009

NJOFTIM PUBLIK Empty
MesazhTitulli: Re: NJOFTIM PUBLIK   NJOFTIM PUBLIK Icon_minitimeSun Dec 06, 2009 7:42 am

shpresoj qe shum shpejt doti shohim ushtaret e ushk-s ne opinion publik per ndryshe dote kemi rezerva se a egziston apo jo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
udheheqesi rebelNumri i postimeve : 75
Join date : 06/12/2009
Age : 35

NJOFTIM PUBLIK Empty
MesazhTitulli: Re: NJOFTIM PUBLIK   NJOFTIM PUBLIK Icon_minitimeTue Dec 08, 2009 4:27 am

nuk besoj qe uksh do t a shohim ne sken apo ndoshta do ta shohim po qka se do ta shohim na jemi ngopur me skena deri tash te dalish ne sken te flasishdhe te veprojsh nuk esht e njejt duhet pasur fakte qe populli tu ju besoj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
NJOFTIM PUBLIK Empty
MesazhTitulli: Re: NJOFTIM PUBLIK   NJOFTIM PUBLIK Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
NJOFTIM PUBLIK
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH :: UKSH :: UKSH-
Kërce tek: