USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH

WWW.UKSH.INFO E-MAIL: UKSH-WEB@HOTMAIL.COM TEL
 
ForumUKSHGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik??

Shko poshtë 
AutoriMesazh
bleriimNumri i postimeve : 26
Join date : 02/12/2009

qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik?? Empty
MesazhTitulli: qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik??   qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik?? Icon_minitimeSat Dec 26, 2009 5:54 am

un mendojn se UKSH nese egziston duhet te paraqitet ne publik dhe teshpalos idet e vetaa ...o djema dikush duhet si thotpopulli::: me ja mledh pejt::: ktyre fyromcvee edhe ktynve tradhtarvee qka punojn me ata...ta din se qka i pret..se kshtu vetem me foruma e ksi far lloj parqitje nuk mbrrim askund..vec i bajm qef vetit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
fano

fano

Numri i postimeve : 55
Join date : 19/11/2009

qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik?? Empty
MesazhTitulli: qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik??   qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik?? Icon_minitimeSat Dec 26, 2009 8:23 pm

bleriim shkruajti:
un mendojn se UKSH nese egziston duhet te paraqitet ne publik dhe teshpalos idet e vetaa ...o djema dikush duhet si thotpopulli::: me ja mledh pejt::: ktyre fyromcvee edhe ktynve tradhtarvee qka punojn me ata...ta din se qka i pret..se kshtu vetem me foruma e ksi far lloj parqitje nuk mbrrim askund..vec i bajm qef vetit


"UKSH" ja ekziston blerim uksh ja e ka tregu punen e vet se kur do fillon edhe at fillim askush nuk do ta ndron uksh ja e ka tregu fillimin e vet dhe ajo ashtu do jet se ne uksh nuk ka fjal shum por pun ka nuk asht uksh sikur qe disa jon duke mendue por esht e verteta dhe do jet deri ne fund te bashkimit ton kur do del uksh ja ajo do jet fillimi e mbarimi do jet deri ne fundin ton te trojeve tona ne bashkim me nje shtet me nje komb me nje flamur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
bleriimNumri i postimeve : 26
Join date : 02/12/2009

qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik?? Empty
MesazhTitulli: Re: qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik??   qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik?? Icon_minitimeSat Dec 26, 2009 8:28 pm

îshalla asht ashtu si thu tii ...Zoti na ndihmoft
Mbrapsht në krye Shko poshtë
snajperistiNumri i postimeve : 24
Join date : 03/12/2009

qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik?? Empty
MesazhTitulli: Re: qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik??   qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik?? Icon_minitimeTue Dec 29, 2009 7:45 am

sa me shpejt dalja ne publik e UKSH-S DOTA MOBILIZONTE KOMBIN SHQIPTAR PRA JU BEJ APEL ZYRTARVE TE USHK-S QE SA ME SHPEJT TE PAKTEN ME DISA FOTGRAFI USHTARAKE TE PUBLIKOJNE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
snajperistiNumri i postimeve : 24
Join date : 03/12/2009

qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik?? Empty
MesazhTitulli: Re: qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik??   qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik?? Icon_minitimeTue Dec 29, 2009 7:47 am

KAM EDHE NJE PYTJE PER ZYRTAET E USHK-S A ESHT E VERTET QE KENI BER INQIZIME TELEVIZIVE ME TV KLAN KOSOVEN KESHTU KAM DEGJUAR POR NUK JAN SHFAQ PER SHKAQE TE PANJOHUARA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kodi994

kodi994

Numri i postimeve : 10
Join date : 01/12/2009

qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik?? Empty
MesazhTitulli: Re: qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik??   qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik?? Icon_minitimeWed Dec 30, 2009 4:32 am

Nuk e di qka insistoni aq shum ne shfaqeje televizive kur une personalisht as qe me intereson ajo pune se a dote shfaqet ne ekranet televizive apo jo?! Shfaqeja e nje formacioni ilegal ushtarak behet ne teren me aksione dhe sabotazhe te objekteve dhe subjekteve shteterore qe me pastaj organet shteterore ne kerkim te kryeresve ngushtojne lirine e popullates me ane te represionit te pakontrolluar i cili shkon drejte ne favor te organizates ilegale. Ne momentin kur shihet na pah doza e kulminacionit dhe qellimit te duhur, meret pergjegjesia ku me vone dilet edhe me komunikate politike te kerkesave dhe veprimeve te metutjeshme, pas te ciles shteti do te caktonte gjendje te jashtezakonsheme. Por, duhet pas parasyshe se deri ketu kemi disa te vrare dhe shume te burgosur, qe te gjithe te pafajeshem e pas kesaje zoti na ka ne dore!!!
Si ua mer mendeja?!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
snajperistiNumri i postimeve : 24
Join date : 03/12/2009

qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik?? Empty
MesazhTitulli: Re: qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik??   qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik?? Icon_minitimeWed Dec 30, 2009 5:46 am

edhe zoti thot mundohu pak edhe un te ndihmoj kjo dote thot se ne nuk jemi kah mundohemi as pak shqiptaret ne ilirid disi meshum jan per ta ruajtur ket shtet se vet sllavomaqedonasit kjo me habit shnett klm nga kosova
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kodi994

kodi994

Numri i postimeve : 10
Join date : 01/12/2009

qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik?? Empty
MesazhTitulli: Re: qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik??   qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik?? Icon_minitimeSat Feb 13, 2010 2:26 am

Snajperist, zoti nuk thot por ai na ka dhuruar ae qe te dallojme nga githa qenijet e tjera te gjalla, LOGJIKEN, e ajo neve ne FYROM na urdherone qe edhe perkunder vullnetit tane ta ruajme FYROM-in qe Shqiperia te inkuadrohet me lehet ne NATO dhe UE, gje qe gati u krye. Po ajo logjika jone na bene te vujme neve, vetem qe Kosova te behet shtet i pavarun, gje qe edhe u bë, por neve nuk mundemi tua kthejme Mitrovicen nen kontrolle apo Ramushin ne pushtet sepse zoti juve "u ka thene" mundoheni pak e une ju ndihmoje shume!!!!
Luftari lufton komfor situatave te krijuara ne teren e kurse politikani ben politike konfor politikave globale ne bote. Kam pershtypjen se ti je luftetare i mire!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
snajperistiNumri i postimeve : 24
Join date : 03/12/2009

qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik?? Empty
MesazhTitulli: Re: qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik??   qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik?? Icon_minitimeSun Feb 14, 2010 8:11 am

mir zotri ti deshte diqka te me tregosh por gabove ne ne kosove nuk ptresim qe ju te naj ktheni mitrovicen por ket dota bejm vet te pakten ne kosove kemi nje levizje qe nuk rrin duar kryq ajo esht levizjavetvendosje ajo te pakten na mban gjall por gjerat dote ndryshojn mos harro edhe diqka shpetimi i shqiptarve te ilirides esht shkatrimi i maqedonis klm vllaqko
Mbrapsht në krye Shko poshtë
halitNumri i postimeve : 19
Join date : 06/02/2010

qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik?? Empty
MesazhTitulli: Re: qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik??   qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik?? Icon_minitimeFri Feb 19, 2010 6:13 pm

o shqiptar kur te vjen koha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
halitNumri i postimeve : 19
Join date : 06/02/2010

qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik?? Empty
MesazhTitulli: Re: qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik??   qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik?? Icon_minitimeFri Feb 19, 2010 6:13 pm

prit deri ne prill 2010
Mbrapsht në krye Shko poshtë
udheheqesi rebelNumri i postimeve : 75
Join date : 06/12/2009
Age : 35

qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik?? Empty
MesazhTitulli: Re: qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik??   qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik?? Icon_minitimeTue Feb 23, 2010 12:28 am

kodi 994 hallal te qoft me njerez si ti mund te arij shum e me shum
mund ti arijm qellimet tona e jo me njerez te kot te cilet parashtrojn pyetje e vet nuk e dijn pergjigjen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
halitNumri i postimeve : 19
Join date : 06/02/2010

qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik?? Empty
MesazhTitulli: Re: qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik??   qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik?? Icon_minitimeWed Feb 24, 2010 2:41 pm

allahu te shperbleft o rebel
Mbrapsht në krye Shko poshtë
halitNumri i postimeve : 19
Join date : 06/02/2010

qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik?? Empty
MesazhTitulli: Re: qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik??   qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik?? Icon_minitimeThu Mar 11, 2010 3:07 pm

eshte koha o velllezer po uksh selamu alejkum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
InIrDNumri i postimeve : 15
Join date : 25/12/2009

qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik?? Empty
MesazhTitulli: Re: qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik??   qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik?? Icon_minitimeSat Mar 13, 2010 11:41 pm

Gradualisht po afrohet prilli dhe tendenca se a ekziston "UKSH" apo jo...!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
udheheqesi rebelNumri i postimeve : 75
Join date : 06/12/2009
Age : 35

qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik?? Empty
MesazhTitulli: Re: qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik??   qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik?? Icon_minitimeSun Mar 14, 2010 5:30 am

e per ju sa marsa do vijn e sa prilla po muaj prill duhet ta dijn te gjith se esht nje muaj i renave
edhe keta njerez jan te njejt
mos u merni me kta genjeshtar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
InIrDNumri i postimeve : 15
Join date : 25/12/2009

qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik?? Empty
MesazhTitulli: Re: qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik??   qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik?? Icon_minitimeSun Mar 14, 2010 12:50 pm

Sikur te bliheshin fjalet, me pak do te flitnim. Nuk ka gje me te veshtir ne bot se mjeshteria e fjaleve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
halitNumri i postimeve : 19
Join date : 06/02/2010

qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik?? Empty
MesazhTitulli: Re: qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik??   qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik?? Icon_minitimeSat Mar 20, 2010 9:10 pm

mos i mer punet e uksh s inird ok
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik?? Empty
MesazhTitulli: Re: qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik??   qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik?? Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
qka u be me UKSH pse nuk po praqiten se paku njeher ne publik??
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH :: TE NDRYSHME-
Kërce tek: