USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH

WWW.UKSH.INFO E-MAIL: UKSH-WEB@HOTMAIL.COM TEL
 
ForumUKSHGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 kush eshte gati per te luftuar

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
tosybellNumri i postimeve : 16
Join date : 20/11/2009
Age : 30
Location : Gjakova

kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Icon_minitimeSat Jan 23, 2010 5:55 pm

ooo zotni une shum po kam deshir me kon e verteet kjo pun betohem per kta

po kurgjo hala konkrete nuk pash
Mbrapsht në krye Shko poshtë
UKSH
KOMANDANT
KOMANDANT
UKSH

Numri i postimeve : 20
Join date : 14/11/2009

kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Icon_minitimeSat Jan 23, 2010 7:59 pm

PERSHENDETJE VELLEZER NE NUK JEMI SHUM AKTIV NE INTERNET SA JENI MESUAR ME ORGANIZATAT TE TJERA SEPSE PREJ INTERNETI NUK DO TE KET ASGJE NE JEMI DUKE PUNUAR ME TE MADHE KU NE SECI;LIN QYTET KA SHTABE TE UKSH=SE PO TOSYBELL NESE JE NE GJAKOV ME TE VERTET MUNDESH TE TAKOHESH POR NDEGJO MOS JA FUT KOT PA DESHMI SEPSE KU NUK DIN ME MIR TE HESHTESH SE SA TE GENJESH
ME RRESPEKT NGA NEN SHTABI NE PRIZEREN
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WWW.UKSH.TK
Arbnor©Numri i postimeve : 4
Join date : 07/01/2010
Location : Strugë

kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Icon_minitimeSat Jan 23, 2010 8:14 pm

a ka Shtab te UKSH-s ne Struge ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tosybellNumri i postimeve : 16
Join date : 20/11/2009
Age : 30
Location : Gjakova

kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Icon_minitimeSat Jan 23, 2010 8:36 pm

O i nderum UKSh une nguk po genjej kurgjo vetem thash se kurgjo konkrete nuk pash edhe deshira ime ma e madhja asht qe kjo te jet e vertet kjo ushtrri


at'her me trregu ku e ka shtabin ne gjakov ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
udheheqesi rebelNumri i postimeve : 75
Join date : 06/12/2009
Age : 35

kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Icon_minitimeSun Jan 24, 2010 1:28 am

or ti komandant i uksh ti je nga prizereni a???? a e keni njoftuar ju per kete iniciativ te nderuarin dhe respektuarin komandant hoxhen e prizerenit dhe ju lutna mos e genjeni popullin se ekzistojn shtabe te uksh nuk kemi degjuar asgje prej fillimit e deri tash as nje levizje edhe me te vogel nuk e keni ber dhe nuk keni per ta bere.
o popull shqiptar nuk do te ket luft ne asnje shtet shqiptar por do te ket trazira te vogla per qellime politike nuk e dijm se shpirti i ciles familje do te digjet kesaj radhe qe dikush ta zen karriken por koha do te deshmoj.
nuk do te ket ndarje te maqedonis mos u bazoni ne ate qe ka then menduh thaci se nese maqedonia nuk behet pjes e familjes evropjane do te shkatrohet e them me plot bindje nese i vjen mir atij kjo ndarje qe ti shitet car llazar popullit shqiptar ne maqedoni jua bej me dije se gabim e ka kjo nuk do te ndodh se ka deshir dikush te ndodhe.
me respekt UDHEHEQESI REBEL
Mbrapsht në krye Shko poshtë
halitNumri i postimeve : 19
Join date : 06/02/2010

kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Icon_minitimeSun Feb 07, 2010 3:16 pm

vetem trego kur te se flaka del ok
Mbrapsht në krye Shko poshtë
halitNumri i postimeve : 19
Join date : 06/02/2010

kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Icon_minitimeSun Feb 07, 2010 3:19 pm

ju a jeni gati per te luftuar se mua syri sme leviz ok
Mbrapsht në krye Shko poshtë
halitNumri i postimeve : 19
Join date : 06/02/2010

kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Icon_minitimeSun Feb 07, 2010 3:22 pm

ndasht allahu na ndimon me gjith zemer jam gati me gjith vllezrit ok
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kom.KociNumri i postimeve : 1
Join date : 10/12/2009

kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Icon_minitimeSun Feb 28, 2010 4:28 am

O Vllezer E Motra Jam Nga Prizreni Kosoves Kam Pasur Babin Ne Tetov Dhe Ne Kosov Ne Luft Une Ju Them Juve Siguronu Per Shum Sene Se Une Jam Qeky Burr Shqiptari Qe Mka Trasheguar Nje Shqiptar I Lig Po Me Nder Dhe Bujari Te Fort Qe Me 100 Ushtar Un Do Te Vi Po Ju Premtoj Ket Bindshem... Allahu Ju Ndimoft Te Gjithve Dhe Sa Ma Shpejt Me Nje Pergjegje Te Duhur Dhe Mos Permendi Ali Hameta E Mendu Thaqa Se Ata Te Ishin Kan Te Zotit E Kishin Kry Jo Me Lan Ne Gjys... Allahu Na Ndimoft Gjithka Es-Selam Halekym Koci Nga Prizreni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
arben.korabiNumri i postimeve : 2
Join date : 01/03/2010

kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Icon_minitimeMon Mar 01, 2010 12:59 am

pasha nje allah more djelosha e burra q qa jeni me luftu osht kollaj ne net,po mir o me dal ku osht uj u kerku nevoja se,deri ktu hallall ju qoft kush ka mujt e kush ka pas zmetr e kan pru mir shqiptarin po ka shum pun me e kry siq duhet ju pershendet a.korabi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
arben.korabiNumri i postimeve : 2
Join date : 01/03/2010

kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Icon_minitimeMon Mar 01, 2010 1:00 am

pasha nje allah more djelosha e burra q qa jeni me luftu osht kollaj ne net,po mir o me dal ku osht uj u kerku nevoja se,deri ktu hallall ju qoft kush ka mujt e kush ka pas zmetr e kan pru mir shqiptarin po ka shum pun me e kry siq duhet ju pershendet a.korabi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
halitNumri i postimeve : 19
Join date : 06/02/2010

kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Icon_minitimeThu Mar 11, 2010 12:44 am

o ti arben korabi un mu kan i la 5 koh namaz e jo luften ket pe shkruaj me lotttttttttt per shqiptart jeten e jap se a e din sa kan jek dhe kurrrrr te jesh gati trego
Mbrapsht në krye Shko poshtë
halitNumri i postimeve : 19
Join date : 06/02/2010

kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Icon_minitimeThu Mar 11, 2010 3:36 pm

selamu alejkum koci edhe un jam me ty me gjith vellezrit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BujoNumri i postimeve : 1
Join date : 05/03/2010

kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Bujo & tipo   kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Icon_minitimeThu Mar 11, 2010 6:36 pm

pershendetje per te gjith.

jemi nga tetova dhe presim pa durim fillimin e aksioneve luftarake por sa duhet me ju besu ? prandaj desha me mar nje pergjigje nga ju,se a eshte e sakt e vertet se do te ket ndonje aksion ne fund te muajit mars dhe ne fillim te muajit prill?dhe nese keto gjera jan te verteta jo veq un dhe shoku im por dhe shum e shum veta jan te gatshem ce ta mbrojme kombin ton shqipetar dhe fen ton kjo eshte kryesorja ! dhe nese eshte e vertet kjo vetem tregoni se ne cilin vend te ilirides mund te takohemi jemi gjithmon gati per tu takuar me ju,dhe ju lutem lutem ktheni pergjige ne kete e-mail princ_bujo@hotmail.com ose sa-pietro@hotmail.de ju lutem sa me shpejt te na tregoni ju pershendesim te gjithve kudo ce jeni.

ju pres me padurim ju lutem komandant kosova ce te na dergoni me se paku nje mesazh ne keto adresa ce i lam me lart.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
InIrDNumri i postimeve : 15
Join date : 25/12/2009

kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Icon_minitimeSun Mar 14, 2010 12:38 am

Ngadale o burra, lufta nuk fillohet pa strategji, vetum hait se po ja krisim.
Ne patem tri lufta dhe nga to nuk mesum hiq.
Ta fillosh luften eshte shum lehte, pore ta fillosh e ta fitoshe eshte me veshtir.
Lufta jone qe te ket sukse duhet te praktikoime taktiken e IRA ne shkatrrimin e ekonomis te armikut.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
udheheqesi rebelNumri i postimeve : 75
Join date : 06/12/2009
Age : 35

kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Icon_minitimeSun Mar 14, 2010 5:42 am

o inird mjaft pallavrave tuaja ku ne din ti cka esht strategji luftarake
Mbrapsht në krye Shko poshtë
udheheqesi rebelNumri i postimeve : 75
Join date : 06/12/2009
Age : 35

kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Icon_minitimeSun Mar 14, 2010 5:43 am

o ju trima keni qene ndonjeher ne luft a??
mendoni se llokuma do hajni ne luft a????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
InIrDNumri i postimeve : 15
Join date : 25/12/2009

kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Icon_minitimeSun Mar 14, 2010 12:34 pm

Edhe nje her me habit komenti i jua UR qe pa njohur njeriun fare e akuzon per nje mendim qe jep.
Qenke mundua te thoni dic vetum per te knaqur egon tende, qe kijo ego qenka mbushur me urrejtje.
Te kisha kshilluar si mik, qe te folish vetum per ate qe e ke te qarte, ndryshe hesht.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
fantomiNumri i postimeve : 5
Join date : 15/03/2010

kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Icon_minitimeMon Mar 15, 2010 11:22 pm

net ta nisin kta qe e kan filluar dhe ne pas tyre.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
halitNumri i postimeve : 19
Join date : 06/02/2010

kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Icon_minitimeSat Mar 20, 2010 9:07 pm

uksh jemi gati me gjith vellezrit o ti fantomi ne jemi bashk jo nisja ti jo un po bashk ok selam alekum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
halitNumri i postimeve : 19
Join date : 06/02/2010

kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Icon_minitimeSat Mar 20, 2010 9:07 pm

bujo jam amer
Mbrapsht në krye Shko poshtë
baniNumri i postimeve : 1
Join date : 24/08/2010
Age : 29
Location : podujeva

kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Icon_minitimeTue Aug 24, 2010 10:52 pm

krejt kosva
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush eshte gati per te luftuar   kush eshte gati per te luftuar - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
kush eshte gati per te luftuar
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH :: UKSH :: UKSH-
Kërce tek: