USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH

WWW.UKSH.INFO E-MAIL: UKSH-WEB@HOTMAIL.COM TEL
 
ForumUKSHGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

Latest discussions

   Temat  Search in  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH - Faqe 2 Empty

  CKA mendoni per UKSH-ne eshte ushtri e ndonje partie politike apo ushti per ideal,per bashkim te trojeve shqiptare


TE NDRYSHME13UKI596Tue Dec 08, 2009 3:19 am
udheheqesi rebel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH - Faqe 2 Empty

  SI MENDONI A KA KLIPET TE VERTETA TE KESA USHTRI QE JANI XHIRUAR NE NDONJI VEND TE TROJEVE SHQIPTARE ,DHE A DO TE DALIN NE SHESH SE JAN ORGJINALE.


TE NDRYSHME3UKI687Tue Dec 08, 2009 2:53 am
udheheqesi rebel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH - Faqe 2 Empty

  STATUSI I UKSH-SË


UKSH3UKSH813Tue Dec 08, 2009 2:46 am
udheheqesi rebel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH - Faqe 2 Empty

  HARTA E SHQIPËRIS ETNIKE


UKSH1UKSH2383Tue Dec 08, 2009 2:37 am
udheheqesi rebel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH - Faqe 2 Empty

  Nëpër burgjet e Maqedonisë, ende ka tortura


TE NDRYSHME1fano460Wed Dec 02, 2009 3:08 am
fano Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - USHTRIA KOMBËTARE SHQIPTARE UKSH - Faqe 2 Empty

  F L A M U R !


TE NDRYSHME0fano436Sat Nov 28, 2009 12:52 am
fano Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht në krye
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
Kërce tek: